چگونه میتوانیم فرشتگان را در رویاهایمان ملاقات کنیم ؟

آیا فرشتگان هنگامیکه خواب هستیم به دیدارمان می آیند ؟

از زمان کودکی به ما آموخته اند که رویاهایمان واقعی نیستند ، و آنها همه فقط در ذهن ما اتفاق می افتند . در نتیجه ما باور کرده ایم که رویاهای مان هیچ تاثیری در زندگی ما در زمان بیداری ندارند . اما زمانی که صحبت از عالم الهی میشود ، اینطور نیست ، در واقع فرشتگان میتوانند ما را در رویاهایمان ملاقات کنند . و حتی میتوانیم از آنها بخواهیم که در هنگام خواب به ملاقات ما بیایند .

در اصل رویاها ، روش منحصر به فرد مغز برای پردازش اطلاعاتی هستند که جمع آوری میکند ، بسیاری از تصاویری که در خواب میبینیم  قبلا در حالت آگاهانه تجربه کرده ایم . اما حتی چیزهایی هم که در ضمیر ناخودآگاه خود تجربه میکنیم ، میتوانند روی رویاهای ما تاثیر بگذارند .

اگر در خواب ببینیم که فرشته ایی را ملاقات میکنیم ، این میتواند به همان اندازه واقعی باشد که در حالت بیداری تجربه میکنیم .

فرشتگان به دلایل بسیاری میتوانند در خواب ظاهر شوند مثلا

 زمانیکه سعی در راهنمایی مان داشته باشند

و یا میخواهند که ما را از اتفاقاتی که در آینده خواهد افتاد آگاه کنند

 و یا اینکه خود ما آنها را دعوت کرده باشیم تا در رویایمان بیایند ، این اغلب زمانی اتفاق میوفتد که قبل از خواب مدیتیشن کرده  و یا اینکه سنگ های فرشتگان را در نزدیکی تخت خود قرار داده باشیم

و یا زمانی که از اتخاذ تصمیمی خاص میترسیم و یا عذاب میکشیم ، استرس شدید داریم و یا خستگی ذهنی را تجربه میکنیم ، و یا احساس غمگینی و یا افسردگی داریم .

چرا بیشتر، مردم درهنگام خواب نسبت به زمانی که بیدار هستند پذیرای دریافت فرشته ها میباشند ؟

زیرا خواب زمان بسیار خوبی برای ارتباط با فرشتگان است . به همین دلیل هنگام خواب ، ضمیر ناخودآگاه برای دریافت اطلاعات جدید پذیرش بیشتری دارد ، در مقابل ضمیر خود آگاه ممکن است به خاطر دور انداختن اطلاعات مقصر باشد ، بخصوص اگر در همان لحظه ، اطلاعات توجه شما را جلب نکند و یا به اندازه کافی مهم به نظر نرسند .

از طرفی پیام های فرشتگان خیلی واضح و ساده نیستند و بیشتر شبیه یک پیام رمزگذاری شده میباشند که میباید رمز گشایی شوند .

رویاهای فرشتگان میتواند شامل دیدن یک نماد خاص ، مکان خاص و یا تصویری واضح نیز باشد . که اینقدر پر معنی میباشند که میتوان در هنگام بیدار شدن نیز آنها را به خاطر آورد. بنابراین هر کس میتواند فرشتگان را به رویای خود دعوت کند ، لازم نیست منتظر باشید تا فرشتگان به طور خود به خود در رویای شما ظاهر شوند . اگر در زندگی بر سر دو راهی قرار دارید ، میتوانید هر زمان که دوست دارید فرشته ها را به رویاهای خود دعوت کنید .

مهم است که به یاد داشته باشید که فرشتگان از قوانین جهان ، از جمله قانون اراده آزاد پیروی میکنند . این قانون میگوید که هر یک از ما میتوانیم آزادانه آنچه را که میخواهیم در زندگی خود ایجاد کنیم .

فرشتگان مستقیما در زندگی ما دخالت نمیکنند ، مگر اینکه ما بخواهیم و یا زندگی ما در خطری قریب الوقوع باشد .

اگر میخواهید فرشتگان در خواب شما را ملاقات کنند ،آنها را دعوت کنید . آنها تا زمانیکه خودتان نخواهید ، اجازه دخول به زندگی شما را ندارند . پس اگر میخواهید راهنمایی های آنان را دریافت کنید ، باید دعوتشان کنید .

چگونه میتوان فرشتگان را در رویاهایمان ملاقات کنیم ؟

یک راه خوب برای شروع ، مدیتیشن روزانه را درست قبل از خواب شروع کنید . و تمایل خود را برای ارتباط با فرشتگان ابراز کنید . اگر تمایل به ملاقات فرشته خاصی دارید نام او را ببرید . و سوالی را که از فرشته مورد نظرتان دارید بپرسید و بخواهید تا شما را راهنمایی کند . دفتری داشته باشید و آن را دفتر فرشتگان نام گذاری کنید ، سوالات تان را از فرشته ها در آن بنویسید و سوالات تان را با صدای بلند تکرار کنید . اینگونه یک ارتعاش کلامی مثبت را نیز بوجود آورده اید . مثلا اگر بدنبال یافتن شغلی مناسب هستید بگویید .

فرشته ها لطفا در رویاهای من به سراغ من بیایید . لطفا به من نشان دهید که چه مسیری را برای یافتن شغلی مناسب ، میباید طی کنم . متشکرم

و یا شاید در روابط خود به کمک نیاز دارید میتوانید با یک فرشته خاص ارتباط بگیرید و بخواهید تا شما را راهنمایی کنند مثلا

فرشته مقرب ، فرشته جبرئیل ، لطفا در خواب بر من پدیدار شو و به من نشان بده که من و شوهرم چگونه میتوانیم بهتر با هم ارتباط برقرار کنیم . متشکرم 

جمله بندی لغات شما نیاز به داشتن الگوی خاصی ندارد ، میتوانید آن را ساده و از ته دل بیان کنید .

زمانی که قبل از بخواب رفتن مدیتیشن کرده و خواسته خود را بیان میکنید و به خاطر تمام نعمت هایی  که دارید سپاسگزاری میکنید ، براحتی فرکانس خود را بالا میبرید و به اصطلاح در حالت آلفا قرار میگیرید ، و اینگونه پیام های واضح تری را دریافت خواهید کرد .

همچنین اضافه کردن کریستال های خاص در اتاق خواب نیز میتواند به ایجاد تعادل و انرژی مناسب برای دعوت فرشتگان فراهم کند .

معمولا از سنگ هایی نظیر سلنیت ، کوارتز ، و یا سنگ های خاص هر فرشته را میتوان روی میزهای کنار تخت خواب و یا حتی زیر بالش قرار داد .

یک دفترچه یادداشت کنار تخت تان قرار دهید و وقتی از رویای خود بیدار شدید ، فورا هر چیزی را که به یاد دارید بنویسید . رمز گشایی و یا درک پیام فرشته ها ممکن است کمی طول بکشد ، هر جزئیاتی را که میتوانید ثبت کنید تا بعدا بتوانید آنها را به خاطر بیاورید . اینکار برای درک آنچه که فرشتگان شما سعی دارند به شما بگویند بسیار مفید خواهد بود . فرشته ها از دنیای معنوی با شما سخن میگویند و نه در دنیای فانی ، آنها اگرچه ممکن است برخی از ویژگیهای انسانی را به خود بگیرند ، اما اساسا از نور و انرژی تشکیل شده اند . به این دلیل مانند ما انسانها ارتباط برقرار نمیکنند ، آنها در بسیاری از اوقات از طریق تصویر سازی ، نماد گرایی و سایر نشانه های آسمانی با ما صحبت میکنند .

مهمترین کاری را که میباید انجام دهیم این است که ذهنمان را خالی از انباشتگی و خلوت نگاه داریم ، تا پیامهایی را که دریافت شده را کاملا درک کنیم . میباید به خاطر داشت که یافتن راه حل برای یک مشکل همیشه به سهولت نمیباشد ، گاهی اوقات با گذشت زمان میتوان آنچه را که آموخته ایم به کار گیریم .

و اینکه صبور باشیم ، ممکن است در اولین درخواست خود جوابی دریافت نکنیم ، نباید نگران و نا امید شد ، باز شدن این کانال ارتباطی ممکن است زمان ببرد ، اما با تمرین و شکیبایی به هدف خواهیم رسید .

به یاد داشته باشید اگر فرشتگان پیامی برای به اشتراک گذاشتن دارند ، فقط زمانی میتوانند آن را به اشتراک بگذارند که شما آماده دریافت و عمل به آن اطلاعات باشید .

                                                                                     فاطمه فرجاد

                                                                                     خرداد ۱۴۰۱

فنگ شویی فارسی.فاطمه فرجاد

9 پاسخ
 1. نازنین فاطیما
  نازنین فاطیما گفته:

  سلام‌چشم‌حتما امتحان‌میکنم الهی به امید خودت از فرشتگان الهی متشکرم‌که به اذن خداوند ماراهمراهی میکنن و مسیر صحیح را به ما نشان می‌دهند و از ما حمایت و محافظت میکنن

  پاسخ
 2. Notrimix X2 Crypto
  Notrimix X2 Crypto گفته:

  you are truly a just right webmaster The site loading speed is incredible It kind of feels that youre doing any distinctive trick In addition The contents are masterwork you have done a great activity in this matter

  پاسخ
 3. Celebs Networth
  Celebs Networth گفته:

  you are in reality a good webmaster The website loading velocity is amazing It sort of feels that youre doing any distinctive trick Also The contents are masterwork you have done a fantastic job in this topic

  پاسخ
 4. pillow
  pillow گفته:

  Thanks I have recently been looking for info about this subject for a while and yours is the greatest I have discovered so far However what in regards to the bottom line Are you certain in regards to the supply

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *