طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی تغیيرات می‌‌آفریند و طراحان رهبر این تغیيرات  در جهان هستند.

رهبر بودن با خود چالش های زیادی به همراه دارد که برای تسلط بر آن ها نیاز به بروز رسانی اطلاعات ، تبادل نظر و آگاهی‌ به علم روز دنیا می باشد. امروزه طراحان داخلی‌ تحت فشار های زیادی هستند ، وجود سرعت بالای پیشرفت علم ، سرعت حضور متریال‌ های جدید در بازار ، نحوه مدیریت و سازماندهی شركت و پروژه‌ ها همگی‌ باعث شده که ایده پردازی و خلق کردن يك فضا را پیچیده تر کند.

ما روزانه در مبحث کاری با موارد گوناگونی دست و پنجه نرم می‌ کنیم از زمانی‌ که در جستجوی یافتن پروژه جدید هستیم تا نوشتن آگاهانه عقد قرارداد با كارفرما ، عقد قرارداد با پیمانکار ها ، توجه به امور مالی پروژه ، شناخت و پیدا کردن متریال‌ ها با کیفیت و بودجه مناسب تمام مواردی قانونی و مهم هستند که اگر آگاهی‌ لازم را نداشته باشیم مجبور به تحمل پرداخت هزینه‌ های زیادی می شویم.

ما بر آن هستیم با آموزش بخش تجاری طراحی داخلی‌ ، شما را در مقابل این موارد آگاه کنیم. بخش آموزش ، پشتیبانی‌ و مشاوره ما می تواند تکیه گاه محکمی برای شما در این امر باشد.

خدمات بخش تجارت طراحی داخلی:

ایده مشاوره ما در این بخش از اینجا نشات می‌ گیرد که طراحان داخلی‌ روزانه با امور مالی و مدیریتی مختلفی‌ سر و کار دارند که میتواند استرس بسیار زیادی وارد کند و عدم آگاهی‌ در برخورد با کارفرما باعث می شود یک راه کوتاه و ساده را به راهی‌ طولانی و پر پیچ و خم تبدیل کند. بنابراین مسائل ، بر آن شدیم که مستقیم با شما در حل این مشکلات در ارتباط باشیم پس گزینه  مشاوره ساعتی‌ آنلاین ما می تواند مشکل قسمت اعظمی از استرس و مشکلات ناگهانی به وجود آمده شما را حل کند. ما هر لحظه در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده تر به تمام اهداف در ذهنتان تحقق ببخشید.

خدمات بخش آموزش طراحی داخلی:

بخش آموزشی‌ طراحی داخلی‌ ما بر این هدف بنا شده است که دوست داران این رشته بتوانند اصولی با این مبحث آشنا شوند به گونه‌ای که در پایان بخش آموزش طراحی کاملا مسلط بر اصول طراحی ، تاریخچه طراحی داخلی‌ ، تاثیر رنگ ها، سبک شناسی‌، تاثیر روانشناسی‌ طراحی بر روحیه افراد ، شناخت متریال ها، توجه به اندازه گیری‌ ها و استاندارد‌ ها و پرزنت کردن کار به کارفرما و بسیاری از جزئیات دیگر که در هر بخش به صورت مفصل بیان می شود. شما با گذراندن بخش آموزشی‌ طراحی داخلی‌ ، گامی بزرگ در جهت ارتقاء سطح دانش خود برداشته اید.

ما با عشق در خدمت شما برای بروز‌ترین اطلاعات و آموزش طراحی داخلی‌ هستیم.


پروژه های انجام شده