همه چیز از کجا شروع شد؟

سلام
فاطمه فرجاد هستم ، پایه گذار فنگ شویی فارسی و خیلی خوشحالم که می توانم از این طریق با شما عزیزان ارتباط برقرار کنم.
در سفر زندگی با پیچ و خم های فراوانی رو به رو بوده ام ، اما روزی که فهمیدم برای شاد زیستن و رسیدن به رویاهایم به اجازه و نظر کسی احتیاج ندارم و در همه حال در پناه لطف خدا و حمایت فرشتگان الهی هستم و آموزه هایم در تمام مسیر رشد همراهم باقی می مانند ، لحظه هایم را طور دیگری سپری کردم.
در این راه تشنه شناخت ناشناخته هایی بودم که عمرم را صرف رسیدن به آن ها کردم. راه من به من الهام کرد تا میانبری را بوجود بیاورم که از طریق آن بتوانم به دیگران نیز کمک کنم تا آنها نیز بتوانند حقیقت و مسیر راهشان را بیابند.
در این راه به لطف آفریدگار همراهانی به من پیوستند که هدفی مشترک داشتند و امیدوارم که خانواده فنگ شویی فارسی هر روز بزرگ و بزرگتر شود.

در جوانی مترجم زبان ایتالیایی بودم و این رشته فرا راهی شد تا بتوانم با متون اصلی طراحی و دکوراسیون ، سبک شناسی و غیره آشنا شوم. بعد از اتمام آموزش طراحی داخلی با فلسفه فنگ شویی آشنا شدم ، فنگ شویی درک زبان اجسام و انرژی هاست و جذابیت این علم به قدری بود که در بیست و شش سال اخیر توانستم به مشتاقان کثیری این علم را بیاموزم.
در زمینه علوم متافیزیک ، فرشته شناسی یکی دیگر از زیباترین اتفاقات زندگیم بود و توانستم در هر گام از حمایت فرشتگان آسمانی برخوردار باشم و با تحصیل در رشته زندگی های متوالی آموختم که کوچکترین آگاهی ما می تواند روشنگر مسیر راهمان تا رسیدن به ذات اقدس الهی باشد.

فهمیدم عشق نهایت مرتبه کمال است و برای رسیدن به کمال میباید گروهی سفر کرد .
در این سایت ما با عشق تمام اطلاعاتمان را در اختیارتان قرار می دهیم و اینگونه امیدواریم که روز قضاوت در پیشگاه خدایمان رو سفید باشیم.

فاطمه فرجاد
متخصص دکوراسیون داخلی
مستر ارشد فنگ شویی
دکترای متافیزیک
زندگی های متوالی
فرشته شناسی
ايچينگ

اعضای گروه ما

الهام خضری

الهام خضری

کارشناس ارشد طراحی داخلی

elham@fengshuifarsi.ir

کارشناس طراحی داخلی و ارشد تاریخ هنر از روسیه ، از سال ۲۰۰۶ مجری پروژه های بیشماری در امارات و اردن و چین و ایران بوده ام ، اینک در کانادا نیز مشغول ادامه تحصیل و کار با شرکت هایی بنام در سطح جهانی هستم . در کنار شما قرار دارم تا هر گونه ابهامی در زمینه طراحی داخلی ، دکوراسیون ، روش های عقد قرارداد وآشنایی با رنگ و روانشناسی دیزاین داشته باشید ، برطرف کنم .

مرتضی شاهی

مرتضی شاهی

کارشناس معماری

morteza@fengshuifarsi.ir

فارغ‌التحصیل رشته معماری.مسلط به نرم افزارهای دوبعدی و سه بعدی ساز معماری در زمینه نقشه کشی، طراحی داخلی و نما

مریم حاضری

مریم حاضری

کارشناس ارشد پژوهش هنر

maryam@fengshuifarsi.ir

گرافیست ،پژوهشگر ، عکاس و طراج دکوراسیون و دیزاین انرژیک

رسالتم زیبا دیدن در خلق هنر سبز ایرانی است.
با بیش از 20 سال سابقه تدریس در حوزه هنرهای تجسمی در طراحی و علاقه مند در اجرا و به نمایش انرژی ، به شکلی زیبا و خلاقانه در محیط زندگی و کسب و کار فعالیت می کنم.
توانایی و سابقه کار در طراحی گرافیکی ، عکاسی و دکوراسیون داخلی با استفاده از دیزاین انرژیک را دارم. بدان جهت با تفکر خلاق و مهارت های فنی ، و همکاری با همتایان ، در پروژه های متعدد برای دستیابی به اهداف مشترک را در رسالت خود با عشق مورد توجه قرار می دهم.

لارا

لارا

مشاور کارماسوزی و خودشناسی

lara@fengshuifarsi.ir

مشاور کارماسوزی و خودشناسی
مربی و محق علوم فرا روانی
آموزش قطعی برون فکنی و پرواز روح ، ارائه مدیتیشنهای اختصاصی و ارتباط با فرشتگان و مشاوره در پاکسازی چاکرا و پاکسازی محیط از انرژیهای منفی

کندالینی و آکاشیک