وقتی میمیری نگران بدنت نباش

وقتی میمیری نگران بدنت نباش … اقوام بر حسب امکانات شان هر کاری را که لازم باشد انجام می دهند. لباس هایت را در میاورند تو را میشویند وبه آدرس جدیدت میرسانند.  بسیاری برای خداحافظی واحترام به بازماندگان به مراسم خاکسپاری شما خواهند آمد.

وسایل شما ، کتاب های تان، لباس ها و کفش های تان حتی آنانی را که خیلی دوست داشتید فروخته و یا هدیه داده میشوند. مطمئن باشید دنیا برای شما متوقف نخواهد شد و زندگی ادامه خواهد داشت. در شغل تان به جای شما جایگزینی خواهد آمد که توانایی هایی مشابه شما یا بیشتر از شما خواهد داشت.

دارایی های شما به وارثان شما میرسد و شک نکنید که به خاطر کارهای کوچک و بزرگی که در زندگی انجام دادید مورد استناد ، قضاوت ، بازخواست و انتقاد قرار خواهید گرفت .دوستان صمیمی شما برای چند ساعت یا چند روز گریه خواهند کرد، اما پس از آن به زندگی عادی خود با سرگرمی و خنده باز خواهند گشت.

حیوانات شما به دیگران داده خواهند شد و آنها به ندرت به صاحب جدید عادت میکنند.

عکس های شما برای مدتی روی دیوار آویزان میشوند اما به ندرت در انتهای کشو قرار خواهند گرفت و بعد به انباری منتقل خواهند شد. و ما فقط در یاد کسانی که ما را دوست داشتند، باقی خواهیم ماند.

حتی جای خالی ات در خانه یک هفته ، دو هفته ، یک ماه و یا یکسال مشخص است و به ندرت آن نیز از بین خواهد رفت .

اما داستان خود را در واقعیت جدید تان آغاز میکنید… بدون چیزهایی که در این جا برایت ارزشمند بودند مانند

زیبایی / بدن /  ظاهر/ نام خانوادگی / اعتبار/ موقعیت /  حساب بانکی / ماشین / شغل / عناوین / مدارک تحصیلی / مدال و کاپ های قهرمانی / همسر/ خانواده / فرزندان ….

در زندگی جدید فقط کارماهایی که چه مثبت و چه منفی برای خود ساخته اید، علمی که کسب کرده اید  با خود خواهید برد . وقتی همواره با عشق به دیگران زندگی میکنید، ثروت معنوی خود را جمع آوری میکنید .

به همین دلیل است که باید سعی کنید تا زمانی که اینجا هستید کاملا زندگی کنید و خوشحال باشید و به دیگران عشق بورزید.  زیرا از اینجا چیزهایی را که دارید نخواهید گرفت ، فقط چیزهایی را که دادید خواهید داشت .

پیام عدد ۰۲۰۲

فرشته عدد ۰۲۰۲ – نماد و معنی

عدد فرشته ۰۲۰۲ ترکیبی از اعداد ۲ ، ۰ ،  ۲۰ و۲۰۲ است . همه این اعداد چیزی برای گفتن به ما دارند و پیامی که پنهان میکنند بسیار مهم است . هنگامی که ما شروع به دیدن مکرر این اعداد در اطراف خود میکنیم ، این بدان معنی است که زمان آن فرا رسیده که به معنویات در زندگی خود توجه دقیق داشته باشیم . شاید ما خیلی از آن دور شدیم و فرشتگان نگهبان ما به ما یادآوری میکنند که به مسیر خود بازگردیم .

فرشته شماره ۰ نماد ابدیت است . این عدد به ما میگوید که همه چیز به ما بستگی دارد و قدرت تغییر جهان در دستان ماست . ما به راحتی میتوانیم تغییرات بزرگ در چیزهای خوب ایجاد کنیم ، اما در عین حال مشکلاتی ایجاد کرده و در منفی ها فرو میرویم . هر زمان که این عدد در دنبال اعداد فرشته باشد به این معنی است که زمان آن فرا رسیده است که آنچه را که در زندگی میخواهید ارزیابی کنید .

فرشته شماره ۲ نماد دو گانگی و همچنین شهود است . این عدد به ما میگوید که مدال همیشه دو طرف دارد و ما نباید همیشه به چیزها لزوما بد یا خوب نگاه کنیم . همیشه از موقعیت های خوب و بد چیزی میتوان آموخت .

فرشته شماره ۲۰ نماد ایمان و اعتقاد به شماست . این شماره فرشته به شما میگوید که به تلاش خود ایمان داشته باشید و هرگز آنچه را که در زندگی میخواهید فراموش نکنید .

فرشته شماره ۲۰۲ نماد هماهنگی و ارتباط با درون شماست . این عدد به شما یادآوری میکند که هارمونی مهم است و بدون آن ما فقط استرس و فشار را احساس میکنیم . هیچ چیز از عدم تعادل حاصل نشده است . بنابر این در دام پراکندگی در همه جا گرفتار نشوید ..

عدد ۰۲۰۲ در عشق

عدد فرشته ۰۲۰۲ قرار است عشق و هماهنگی را وارد زندگی شما کند. شماره ۲ نماد دوگانگی است که به این معنی است که شما در نهایت با شریک زندگی خود در صلح خواهید بود و همه چیز در رابطه شما شروع به صعود خواهد کرد . در ارتباطات تان بسیار دیپلماتیک تر عمل خواهید کرد و اوضاع مانند قبل تیره و تار به نظر نمیرسد . 

برای آنهایی که مجرد هستند، فرشته ۰۲۰۲ فرصت های جدید زیادی برای عاشق شدن به ارمغان می آورد . این عدد به شما میگوید که عشق جایی نزدیک است اما تنها کاری که باید انجام دهید این است که چشم و قلب خود را باز کنید و اجازه دهید او وارد شود . دیگر از عشق نترسید زیرا زندگی کوتاه تر از آن است که آن را تلف کنید .

خلاصه

به طور کلی عدد ۰۲۰۲ تعادل و هماهنگی مورد انتظار را در زندگی شما باز میگرداند . همه چیز در نهایت برای شما روشن به نظر می رسد و شما میتوانید آرامش داشته باشید.

تعادل مورد انتظار به زندگی شما بازگردانده میشود . همه چیز در نهایت برای شما روشن به نظر میرسد و شما میتوانید آرامش خود را به دست آورید . مهم نیست که زندگی شما در این لحظه چقدر سخت به نظر میرسد ،‌فرشته شماره ۰۲۰۲ همه چیز را برای شما واضح تر و روشن تر نشان میدهد . در عشق شما بسیار دیپلماتیک تر و بخشنده تر خواهید بود به این معنی که میتوانید بر هر مشکلی در رابطه فعلی خود غلبه کنید . منتظر ورود افرادی جدید در زندگی تان باشید . ترکیب اعداد ۲ و ۰ آنقدر قدرتمند است که از زمانی که این عدد وارد زندگی شما میشود دیگر هیچ چیز مثل قبل نخواهد بود . و شما میتوانید مطمئن باشید که فرشتگان الهی به شما برکت خواهند داد تا در زندگی خود و همچنین در زندگی افرادی که دوستشان دارید تغییرات مهمی ایجاد کنید .

پیام عدد ۰۱۰۱

فرشته عدد ۰۱۰۱ – نماد و معنی

برخی از مردم اظهار میکنند که نمی خواهند وجودات بهشتی را با مسائل پیش پا افتاده خود در گیرکنند ، در حالی که در این دنیا مشکلات عمده زیادی وجود دارد که در آن به کمک فرشته نیاز است .

فرشتگان خوشبختی ما را میخواهند ، آنها میخواهند به ما کمک کنند تا در صلح باشیم ، زیرا صلح ما در عین حال کمکی به صلح در کره زمین است .

اگر نمیدانید چگونه به دنبال کمک باشید، میتوانید به سادگی بگویید ؛ فرشتگان عزیز، به من کمک کنید تا در آرامش باشم . همین کافی است . این ایده را آزاد کنید که زندگی شما چگونه تنظیم شود . فرشتگان شما موجودات شگفت انگیزی هستند که قبلا در این سیاره زندگی نمیکردند، مگر اینکه برای کمک به یک وضعیت بحرانی خاص به صورت مختصر شکل انسانی به خود گرفته باشند يا برای مدت طولانی تری برای کمک مستقیم به مردم حضور داشته باشند .

این دنباله اعداد از چندین ترکیب اعداد ترکیب شده است . اینها عبارتند از ۱ ، ۱۰ ، ۱۰۰ و ۰۱۰۱ .شماره یک به شما میگوید که شروعی جدید در راه است و میتوانید منتظر تغییرات بزرگ باشید . عدد ۰ نماد بی زمانی و ابدیت است . این عدد نشان میدهد که فرصت های بی پایانی نصیب شما میشود . فرشتگان نگهبان به شما میگویند که همه چیزهای دیگر را فراموش کنید و فقط روی چیزهایی تمرکز کنید که برای شما مهم هستند .

فرشته شماره ۱۱ خلاقیت شما را تقویت میکند و به شما انگیزه میدهد تا کارهای شگفت انگیزی انجام دهید . این عدد به شما انرژی کافی میدهد تا همه چیزهای بد زندگی تان را تغییر دهید و تا زمانی که خوشحال شوید ، همه چیز را از سر بسازید . عدد ۱۰۱ به شما اطلاع میدهد که فرشتگان دست شما را می گیرند و شما راه رسیدن به مکان شاد تان تا پایان راه هدایت میکنند . این عدد قدرتمند نشانه آن است که کسی مراقب شماست و چیزی برای رسیدن وجود ندارد ..

فرشته شماره ۱۰۰ وجود دارد تا شما را در تصمیم گیری مطمئن کند و در مکانی که اکنون هستید احساس اطمینان بیشتری کنید . به این باور ادامه دهید که میتوانید دنیا را تغییر دهید زیرا تمام حمایت های الهی را که نیاز هست دارید .

عدد ۰۱۰۱ در عشق

وقتی فرشته عدد ۰۱۰۱ وارد رابطه شما میشود، این بدان معنی است که همه چیز جدی تر میشود . میتوانید انتظار داشته باشید که اتفاقات بزرگ شروع شود و برنامه های بزرگی انجام شود . این عدد فرشته حتی میتواند خبر یک ازدواج یا یک نوزاد باشد . این ها چیزهایی خواهد بود که شما مدت ها منتظر آن بوده اید . بنابراین وقتی فرشته عدد ۰۱۰۱ در زندگی شما ظاهر شود، چیزهای زیادی برای خوشحالی وجود دارد .

این عدد همچنین شما را به دیگری نزدیکتر میکند و باعث میشود که برای او یا عشق او ارزش بیشتری قایل شوید . مواقعی که ندیدید همسر تان چقدر شما را دوست دارد به پایان رسیده است و از دیدن شکل جدیدی از رابطه خود خوشحال خواهید شد .

این شماره فرشته بسیار قدرتمند است و اهمیت آن در این است که زندگی شما قرار است وارد یک ماجراجویی جدید شود . قرار است اتفاقات جدیدی برای شما رخ دهد ، بنابراین میتوانید مطمئن باشید که عشق قوی تر از همیشه خواهد بود . برای کسانی که هنوز مجرد هستند ، این شماره فرشته اقدامات و فرصت های بیشتری را برای یافتن شخص خاص به ارمغان می آورد .

حتی اگر هنوز در نهایت تنها هستيد و کسی را برای خود مناسب نمی یابید ، این دوره ای در زندگی شما برای غم و اندوه نخواهد بود . شما از شغل خود راضی خواهید بود و در اطراف دوستان و خانواده ای خواهید بود که از شما حمایت میکنند .

فرشته شماره ۰۱۰۱ به شما میگوید که قدرت جمع کنید و زندگی خود را کاملا تغییر دهید تا زمانی که به نقطه رضایت نهایی برسید .

خلاصه

فرشته عدد ۰۱۰۱ قرار است تاثیر زیادی بر زندگی شما بگذارد و شما را وادار کند که هر تصمیم خود را ارزیابی کنید . این عدد قدرتمند وجود دارد تا به شما انرژی بدهد و شما را به مسیر درست سوق دهد تا زمانی که به موفقیتی که آرزویش را دارید برسید . 

دیدن این اعداد نشانه این است که دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد زیرا فرشتگان نگهبان در اطراف شما هستند و اجازه دخالت در امور تان را از شما دریافت کرده اند . شما میتوانید منتظر تغییرات بزرگ باشید ، فرصت های بی پایانی نصیب شما خواهد شد . کافیست که فقط بر روی چیزهایی متمرکز شوید که برای شما مهم هستند و میتوانند تاثیرات عظیمی را در زندگی شما ایجاد کنند .

فرصت ها و ماجراهای جدید بسیاری در راه شما خواهند بود تا شما را به سمت زندگی کاملا جدید و بهتر سوق دهند .

پیام عدد ۰۰۰

فرشته عدد ۰۰۰ – معنا و نماد

اعداد فرشتگان نشانه های الهی هستند که ما از فرشتگان نگهبان خود دریافت میکنیم . وقتی هیچ راه دیگری برای تماس فرشتگان نگهبان با ما وجود ندارد،‌ آنها سعی میکنند با ارسال پیام از طریق اعداد فرشته توجه ما را جلب کنند .

این اعداد فرشته تقریبا در همه جا ظاهر میشوند و تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که روح و ذهن خود را به روی قدرت آنها باز کنیم . داشتن این اعداد فرشته در زندگی شما تفاوتی بزرگ ایجاد میکند زیرا همه ما به کمک و حمایت الهی نیاز داریم .

به همین دلیل است که برای ما ارزشمند است که ایمان داشته باشیم و قلب مان را به روی انرژی های الهی فرشتگان نگهبان خود باز نگه داریم .

سنت اعداد فرشتگان به دوران باستان بر میگردد که مردم برای اولین بار با اعداد معرفی شدند . آنها متوجه شدند که معنای آنها بسیار بیشتر از معنای یک عدد میباشد. مردم به اعداد مختلف صفات مختلفی دادند و آنها را به عنوان نمادهای جهانی عشق، اشتیاق ، رنج ، خیر و شر پذیرفتند . از آن نقطه به بعد عدد شناسی توسعه یافت و امروزه به یکی از برجسته ترین روش ها تبدیل شد . هر عددی معنای نمادین خود را دارد و هنگامی که ما در حال بررسی تاثیر یک عدد بر زندگی خود هستیم باید پیشینه و تاریخچه آن را بدانیم .

حتما برای شما هم پیش آمده اما اهمیت نداده اید که در جایی مثل پلاک ماشین ، خواب ، خیابان یا شماره تلفن ، سه عدد متوالی با مقداری فرکانس ظاهر شده باشید . این برای من اتفاق افتاده است و میتوانم به شما اطمینان دهم که این اتفاق بی دلیل نیست .  هر عدد که به طور مداوم میبینید، تصادفی ظاهر نمیشود و توضیحی دارد . زبان اعداد همیشه راهی برای برقراری ارتباط بین مردم و فرشتگان بوده است . آنها کانال اصلی ارتباط و انتقال پیام هایی هستند که باید آنها را درک کنیم .

فرشته عدد ۰۰۰ برای راهنمایی معنوی میباشد . این عدد فرشته عددی است که نماد سفری معنوی میباشد . وقتی این عدد فرشته وارد زندگی شما شد وقت آن است که وارد سفری در زندگی خود شوید .

فرشته عدد ۰۰۰ وجود دارد تا به شما در مورد انتخاب هایی که میکنید اطمینان دهد که همه چیز خوب خواهد بود .

معنا و سمبولیسم

عدد ۰۰۰ عددی است که نماد آلفا و مگا است . به این معنی که این عدد دارای بزرگترین قدرتی است که هیچ عدد دیگری نمیتواند داشته باشد . ظاهر شدن این عدد در زندگی شما اهمیت زیادی خواهد داشت زیرا میتوانید چشمان خود را به روی فرصت های جدید باز کنید . این عدد فرشته به شما میگوید که هر قدم یا اقدامی که در زندگی انجام میدهید اهمیت زیادی دارد . در نتیجه هر کاری که انجام میدهید دیر یا زود در زندگی شما ظاهر میشود . فرشته این عدد از شما میخواهد در مورد مشکلات و خواسته های خود صحبت کنید . و هر زمان که به آنها نیاز داشتید با نیروهای الهی ارتباط برقرار کنید . فرشته عدد ۰ نماد هیچ چیز و در عین حال همه چیز است . این شما هستید که تصمیم میگیرید کدام یک برای شما بهترین گزینه است و چگونه میتوانید به جلو حرکت کنید . فرشته عدد ۰۰۰ نماد ابدیت و متصل بودن به همه چیز است . هر فرصتی میتواند در راه شما قرار گیرد .

خلاصه

وقتی فرشته عدد ۰۰۰ وارد زندگی شما شد مطمئن شوید که با افکار و احساسات درونی خود در ارتباط هستید .

۷ دلیلی که چرا شما به طور مرتب ساعت ۱:۱۱ را میبینید

۷ دلیلی که چرا شما به طور مرتب ساعت ۱:۱۱  را میبینید

کائنات برای اینکه بتواند توجه شما را جلب کند روش های مختلفی به کار میگیرد تا شما را به مسیر درست رسیدن به مقصد تان هدایت کند . و برای هدایت ایمن شما در این مرحله از رشد معنوی ،  فرشتگانی را میفرستد تا پیام هایی را که میتوانند به صورت اعداد تکراری به شما نشان دهند تا بتوانید با یکدیگر ارتباط برقرار کنید . عدد ۱۱۱ به عنوان یک نشانه الهی به معنای این است که با آگاهی جدیدی از جهان اطراف خود مواجه میشوید . نیروی نامریی وجود دارد که آگاهی بالاتر شما را بیدار میکند . در این مسیر جدید متوجه میشوید که هر چیزی که در زندگی شما ظاهر میشود نتیجه افکار و احساسات شماست . بنابر این هر بار که  اعداد ۱۱۱ را میبینید، به شما اعلام میکند که با دقت به احساسات و افکار خود توجه کنید، زیرا شروع جدیدی را در واقعیت فیزیکی خود خواهید داشت . به خاطر داشته باشید که شروع های جدید میتوانند فرصت ایی برای شما باشند تا عادت ها و باورهای قدیمی خود را رها کنید تا بتوانید سفر معنوی تان را پیش ببرید  .

توجه داشته باشید وقتی عدد ۱۱۱ را میبینید ممکن است حامل چندین معنی باشد که به اختصار به آنها اشاره میکنیم .

معنی اول ۱۱۱- شما هر چیزی را که با ارتعاش پر انرژی شما مطابقت دارد جذب میکنید .

 این قانون جذب است . به خاطر داشته باشید که شما واقعیت فیزیکی خود را ایجاد میکنید . حتی اگر ندانید که در حال انجام آن هستید . شما حتی مجبور نیستید که از کلمات استفاده کنید  فقط باید یک احساس را در وجود خود احساس کنید و کل کاینات با آوردن ایده ها ، افراد و موقعیت هایی که برابر با ارتعاش احساسات شما هستند تجربیاتی را به شما تحویل میدهد تا واقعیت زمینی شما را بسازد . فقط باید همیشه از افکار و احساسات خود آگاه باشید . روی آنچه واقعاً در زندگی آرزو دارید متمرکز شوید و باور داشته باشید که قدرتی باور نکردنی در درون خود دارید تا بتوانید واقعیت فیزیکی خود را خلق کنید ..

معنی دوم ۱۱۱- شما این قدرت را دارید که گذشته را پشت سر بگذارید .

پیام این عدد برای شما این است که گذشته را کنار بگذارید و با اطمینان به جلو بروید . هر چیزی که تا به حال در زندگی خود تجربه کرده اید ، به شما این قدرت را داده است که از چیزهایی که دیگر به کار شما نمی آیند جدا شوید . گذشته میتواند خاطرات ارزشمندی را در خود جای دهد اما فکر کردن به آن زمانی که مثبت نباشد مفید نیست . به خصوص زمانی که شما را در زنجیر گذشته نگاه دارد .

از آنجاییکه تفکر تکراری در مورد یک رویداد ناراحت کننده گذشته میتواند احساسات فعلی شما را که به آن رویداد قدیمی مرتبط است تشدید کند، مهم است که از آن احساس دور شوید تا از جذب پریشانی بیشتر به زندگی فعلی خود جلوگیری کنید . شما باید متوجه باشید که نباید به گذشته آسیب پذیر خود اجازه بدهید که زندگی کنونی تان را تسخیر کند . با دیدن این عدد شما متوجه میشوید که میباید ناامیدی گذشته را رها کرده و فضایی برای گسترش آرامش  در درون خود ایجاد کنید .

معنی سوم ۱۱۱- شما میباید به شخصیت واقعی خود اجازه دهید تا بیدار شود .

شما میباید شخصیت واقعی خود را کشف و آن را در آغوش بگیرید . از آنجاییکه هیچ چیز راکدی در جهان وجود ندارد و همه چیز در حال حرکت به جلو است . چیزی در شما وجود دارد که شما را تشویق به حرکت به سوی آینده و رسیدن به اهداف تان میکند . در این بین شما متوجه میشوید وقتی برای چیزی که دوست دارید سرسختانه تلاش میکنید حس آرامش و شادی فزاینده ای را تجربه خواهید کرد . و همانطور که شروع به هدایت انرژی خود به چیزهایی که عمیقا به آنها اهمیت میدهید میکنید متوجه میشوید که در حال یکی شدن با ماهیت واقعی خود هستید . و اینگونه متوجه میشوید که خالق در درون شماست . و همه چیز در هماهنگی کامل است .دیدن این عدد به شما یادآوری میکند که صادق بودن با خودتان بزرگترین هدیه ایی است که میتوانید داشته باشید .

معنی چهارم ۱۱۱- شما آماده هستید تا تفاوت ایجاد کنید .

معنی عدد ۱ در اعداد ویژگی رهبر بودن است . وقتی عدد ۱ در زندگی شما ظاهر میشود یادآوری آن است که باید مسئولیت رهبری خود را در خانه خود به عنوان والدین یا در روابط دیگر فعال کنید . به بیان ساده کائنات شما را ترغیب میکند که به عنوان رهبری که قرار بود، باشید ، به نقش اصلی خود برگردید .

علاوه بر این وقتی میبینید که عدد ۳ سه بار تکرار شده است این نشانه قویتر از رهبری است . دیدن این عدد به شما یادآوری میکند که زمان آن است که به صورت یک رهبر عمل کنید . آنچه را که میباید در زندگی خود تغییر دهید ارزیابی کنید ، روابط غیر ضروری را حذف کنید و با اطمینان رو به جلو حرکت کنید . و همیشه به یاد داشته باشید که چه کسی هستید و از چه چیزی دفاع میکنید .  

معنی پنجم ۱۱۱- شما آماده هستید تا چیزی کاملا جدید را شروع کنید .

وقتی ۱۱۱ را میبینید به این معنی است که آماده هستید تا کاری کاملا جدید را شروع کنید .یک رویداد زندگی مانند نقل مکان به یک خانه جدید، شروع یک کار جدید، داشتن فرزند جدید یا شروع یک رابطه جدید ، چرخه جدیدی را برای شما رقم میزند . این زمانی است که متوجه میشوید این فرصت را دارید که زندگی ای را داشته باشید که روح تان شما را به آن ترغیب میکند.

شما درک میکنید که کائنات شروعی تازه به شما ارائه میدهد تا بتوانید شانس دیگری برای چیزهای بزرگ داشته باشید. مهم نیست چه اتفاقی افتاده است ، کائنات همیشه به جلو حرکت میکند و اوضاع را برای شما بهتر میکند .

معنی ششم ۱۱۱- نشان دهنده دوستی شما با خالق است که همیشه و در هر مرحله با شماست .

در هر لحظه خالق با شما حرکت میکند. و فراتر از همه چیز، خالق شما را به سمت افراد مناسب راهنمایی میکند که برای سطح رشد معنوی شما مناسب ترند . آنها میتوانند از هر کجا و هر زمان بیایند. بنابراین زمانی که فرد جدیدی وارد زندگی شما میشود توجه کنید.

معنی هفتم ۱۱۱ – فرصت های اطراف خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید .

۱۱۱ میخواهد به شما بگوید که زندگی بزرگترین فرصتی است که به شما داده شده است و کائنات همیشه به شما فرصت های زیادی برای رشد توانایی های خود میدهد تا بتوانید واقعاً مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و قدم به سوی آنچه قرار بوده بگذارید . وقتی عدد ۱۱۱ مرتب تکرار میشود کیهان به شما اطلاع میدهد که آنچه قبلا کاشته اید اکنون به شما پاداش میدهد و این زمان سودمندی برای شماست تا فرصت هایی را که در مسیر شما انتظار آشکار شدن دارند بدست آورید . و این را بدانید که هر چه بیشتر با خواسته های روح خود ارتباط  برقرار کنید کائنات فرصت های بزرگتری برای تکامل تان به شما خواهد داد .

در مجموع ۱۱۱ به معنای پیشروی است . شما میباید خودتان را به چیزهایی که میدانید محدود نکنید ، چیزهای جدید را امتحان کنید و از اطراف تان بیاموزید و دانش خود را از طریق آموزش دادن به اشتراک بگذارید .

                                                                                     فاطمه فرجاد

                                                                                     خرداد ۱۴۰۲

فنگ شویی فارسی.فاطمه فرجاد

چگونه سطح انرژی بدن خود را افزایش دهیم

چگونه سطح انرژی بدن خود را افزایش دهیم

اول از هر چیز باید سطح انرژی خود را بشناسیم ، بسیاری از افراد از خستگی مزمن رنج میبرند که ناشی از کمبود انرژی  میباشد . اگر قادر به انجام کاری نیستید و یا نمیتوانید هدف خاصی را در زندگی دنبال کنید ، و یا در همه جنبه های زندگی با مشکلات مواجه میشوید ، احتمالا به این دلیل است که انرژی کمی دارید .

افراد با سطح انرژی بالا ، جذاب و با اعتماد به نفس میباشند ،آنها میدانند از زندگی چه میخواهند و به دنبال رویاهای خود میروند ، و تا رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش میکنند .

در اینجا راه هایی را برای افزایش سطح انرژی پیشنهاد میکنم

۱-خوابتان را تنظیم کنید

اولین و مهمترین چیز این است که شب ها خوب بخوابید . هنگام خستگی ، خواب کافی کلید حل مشکلات است . یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب ، گوشی هوشمند خود را کنار بگذارید و از گشت و گذار در شبکه های اجتماعی خودداری کنید . دعا یا مدیتیشن کنید  ، یا  دمنوش های گیاهی معطربنوشید  و موسیقی مورد علاقه خود را گوش کنید  ، اینها  راه های عالی برای استراحت هستند . در صورتیکه خواب شبانه کافی نباشد ، چرت های کوتاه روزانه را میتوانید جایگزین کنید .

۲-به فعالیت های بدنی تان را اضافه کنید

ورزش یک راه عالی برای افزایش انرژی است . یوگا نه تنها به آرامش بدن شما کمک میکند ، بلکه باعث میشود از نظر ذهنی نیز إحساس بهتری داشته باشید .

۳-پیاده روی در فضای باز

ده دقیقه پیاده روی ، روزانه علی الخصوص بعد از کار میتواند انرژی از دست رفته شما را باز گرداند 

۴-رایحه درمانی

رایحه ها میتوانند به دفع افکار منفی کمک کنند و برخی روغن ها حتی میتوانند به شما انرژی داده وقدرت و کارآیی ذهن را افزایش دهند

۵- یک کارهنری انجام دهید

یک سرگرمی مورد علاقه یا کاری که همیشه دوست داشتید انجام دهید ، میتواند باعث بازیابی و افزایش  سطح انرژی شود .

۶-دوش آب گرم

یک دوش گرفتن ساده میتواند سطح انرژی شما را به راحتی افزایش داده و به بدن حس آرامش و تازگی بدهد ، میتوانید بدنتان را با نمک و یا روغن های معطر نیز ماساژ دهید

۷- به تغذیه تان دقت کنید

تمامی انرژی مورد نیاز روزانه ما از غذایی که میخوریم تامین میشود ، بنابر این خیلی مهم است که بدانیم چه چیزی را وارد بدنمان میکنیم ، سطح انرژی و وضعیت جسمانی ما باعث رشد سطح بهره وری و در نتیجه درآمد بیشتر گردد . رعایت یک رژیم مناسب شامل غذاهای مغذی ، سطح انرژی بدن را در حد تعادل نگه میدارد . توصیه میشود افراد به جای غذاهای فرآوری شده و مملو از چربی و قند ، از میوه ها ، سبزیجات و غلات و گوشت های بدون چربی استفاده کنند . از آنجاییکه هضم غذاهای چرب به انرژی بالایی نیاز دارد ، موجب کاهش سطح انرژی بدن میشود . به جای سه وعده غذایی حجیم ، خوردن وعده هایی سالم و کوچک در طول روز ، انرژی بدن را در یک سطح ثابت نگه میدارد . به این ترتیب بدن افراد با کاهش ناگهانی قند خون مواجه نمیشود .

هر روز وقت بگذارید تا پتانسیل انرژی خود را دوباره پر کنید و ببینید چقدر راحتتر میتوانید به اهدافتان دست پیدا کنید .

۸-آب بنوشید

نوشیدن آب کافی برای حفظ عملکرد تمام سیستم های بدن مورد نیاز است و انرژی بدن را در سطح تعادل نگه میدارد . بی آبی باعث کاهش سطح انرژی و در نتیجه احساس خستگی میشود . به منظور حفظ انرژی بدن افراد میباید آب را جایگزین نوشیدنی های شیرین یا کافئین دار کنند . نوشیدن آب کافی باعث خون رسانی بهتر قلب میشود ، در نتیجه اکسیژن و مواد مغذی بیشتری در دسترس سلول های بدن قرار میگیرد .

۹-کاهش استرس

استرس زیاد باعث کم شدن انرژی بدن میشود و خواب را از چشمانتان دور میکند ، که این خود میتواند عاملی باشد که انرژی بدن پایین آمده و احساس خستگی بوجود آید ، تا جائیکه میتوانید از عوامل ، افراد و موضوعات استرس زا دوری کنید .

۱۰-تنفس

تمرکز و یادگیری اصولی نفس کشیدن ، یکی از راه هایی است که از به هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند . پر کردن کامل ریه ها با نفس های آرام و عمیق ، به کاهش استرس و ایجاد حس بهتر کمک میکند . در این حالت عضله دیافراگم اکسیژن بیشتری را وارد بدن کرده و همین امر باعث افزایش سطح انرژی بدن میگردد .

                                                                                     فاطمه فرجاد

                                                                                     تیر ۱۴۰۱

فنگ شویی فارسی.فاطمه فرجاد

چگونه میتوانیم فرشتگان را در رویاهایمان ملاقات کنیم ؟

آیا فرشتگان هنگامیکه خواب هستیم به دیدارمان می آیند ؟

از زمان کودکی به ما آموخته اند که رویاهایمان واقعی نیستند ، و آنها همه فقط در ذهن ما اتفاق می افتند . در نتیجه ما باور کرده ایم که رویاهای مان هیچ تاثیری در زندگی ما در زمان بیداری ندارند . اما زمانی که صحبت از عالم الهی میشود ، اینطور نیست ، در واقع فرشتگان میتوانند ما را در رویاهایمان ملاقات کنند . و حتی میتوانیم از آنها بخواهیم که در هنگام خواب به ملاقات ما بیایند .

در اصل رویاها ، روش منحصر به فرد مغز برای پردازش اطلاعاتی هستند که جمع آوری میکند ، بسیاری از تصاویری که در خواب میبینیم  قبلا در حالت آگاهانه تجربه کرده ایم . اما حتی چیزهایی هم که در ضمیر ناخودآگاه خود تجربه میکنیم ، میتوانند روی رویاهای ما تاثیر بگذارند .

اگر در خواب ببینیم که فرشته ایی را ملاقات میکنیم ، این میتواند به همان اندازه واقعی باشد که در حالت بیداری تجربه میکنیم .

فرشتگان به دلایل بسیاری میتوانند در خواب ظاهر شوند مثلا

 زمانیکه سعی در راهنمایی مان داشته باشند

و یا میخواهند که ما را از اتفاقاتی که در آینده خواهد افتاد آگاه کنند

 و یا اینکه خود ما آنها را دعوت کرده باشیم تا در رویایمان بیایند ، این اغلب زمانی اتفاق میوفتد که قبل از خواب مدیتیشن کرده  و یا اینکه سنگ های فرشتگان را در نزدیکی تخت خود قرار داده باشیم

و یا زمانی که از اتخاذ تصمیمی خاص میترسیم و یا عذاب میکشیم ، استرس شدید داریم و یا خستگی ذهنی را تجربه میکنیم ، و یا احساس غمگینی و یا افسردگی داریم .

چرا بیشتر، مردم درهنگام خواب نسبت به زمانی که بیدار هستند پذیرای دریافت فرشته ها میباشند ؟

زیرا خواب زمان بسیار خوبی برای ارتباط با فرشتگان است . به همین دلیل هنگام خواب ، ضمیر ناخودآگاه برای دریافت اطلاعات جدید پذیرش بیشتری دارد ، در مقابل ضمیر خود آگاه ممکن است به خاطر دور انداختن اطلاعات مقصر باشد ، بخصوص اگر در همان لحظه ، اطلاعات توجه شما را جلب نکند و یا به اندازه کافی مهم به نظر نرسند .

از طرفی پیام های فرشتگان خیلی واضح و ساده نیستند و بیشتر شبیه یک پیام رمزگذاری شده میباشند که میباید رمز گشایی شوند .

رویاهای فرشتگان میتواند شامل دیدن یک نماد خاص ، مکان خاص و یا تصویری واضح نیز باشد . که اینقدر پر معنی میباشند که میتوان در هنگام بیدار شدن نیز آنها را به خاطر آورد. بنابراین هر کس میتواند فرشتگان را به رویای خود دعوت کند ، لازم نیست منتظر باشید تا فرشتگان به طور خود به خود در رویای شما ظاهر شوند . اگر در زندگی بر سر دو راهی قرار دارید ، میتوانید هر زمان که دوست دارید فرشته ها را به رویاهای خود دعوت کنید .

مهم است که به یاد داشته باشید که فرشتگان از قوانین جهان ، از جمله قانون اراده آزاد پیروی میکنند . این قانون میگوید که هر یک از ما میتوانیم آزادانه آنچه را که میخواهیم در زندگی خود ایجاد کنیم .

فرشتگان مستقیما در زندگی ما دخالت نمیکنند ، مگر اینکه ما بخواهیم و یا زندگی ما در خطری قریب الوقوع باشد .

اگر میخواهید فرشتگان در خواب شما را ملاقات کنند ،آنها را دعوت کنید . آنها تا زمانیکه خودتان نخواهید ، اجازه دخول به زندگی شما را ندارند . پس اگر میخواهید راهنمایی های آنان را دریافت کنید ، باید دعوتشان کنید .

چگونه میتوان فرشتگان را در رویاهایمان ملاقات کنیم ؟

یک راه خوب برای شروع ، مدیتیشن روزانه را درست قبل از خواب شروع کنید . و تمایل خود را برای ارتباط با فرشتگان ابراز کنید . اگر تمایل به ملاقات فرشته خاصی دارید نام او را ببرید . و سوالی را که از فرشته مورد نظرتان دارید بپرسید و بخواهید تا شما را راهنمایی کند . دفتری داشته باشید و آن را دفتر فرشتگان نام گذاری کنید ، سوالات تان را از فرشته ها در آن بنویسید و سوالات تان را با صدای بلند تکرار کنید . اینگونه یک ارتعاش کلامی مثبت را نیز بوجود آورده اید . مثلا اگر بدنبال یافتن شغلی مناسب هستید بگویید .

فرشته ها لطفا در رویاهای من به سراغ من بیایید . لطفا به من نشان دهید که چه مسیری را برای یافتن شغلی مناسب ، میباید طی کنم . متشکرم

و یا شاید در روابط خود به کمک نیاز دارید میتوانید با یک فرشته خاص ارتباط بگیرید و بخواهید تا شما را راهنمایی کنند مثلا

فرشته مقرب ، فرشته جبرئیل ، لطفا در خواب بر من پدیدار شو و به من نشان بده که من و شوهرم چگونه میتوانیم بهتر با هم ارتباط برقرار کنیم . متشکرم 

جمله بندی لغات شما نیاز به داشتن الگوی خاصی ندارد ، میتوانید آن را ساده و از ته دل بیان کنید .

زمانی که قبل از بخواب رفتن مدیتیشن کرده و خواسته خود را بیان میکنید و به خاطر تمام نعمت هایی  که دارید سپاسگزاری میکنید ، براحتی فرکانس خود را بالا میبرید و به اصطلاح در حالت آلفا قرار میگیرید ، و اینگونه پیام های واضح تری را دریافت خواهید کرد .

همچنین اضافه کردن کریستال های خاص در اتاق خواب نیز میتواند به ایجاد تعادل و انرژی مناسب برای دعوت فرشتگان فراهم کند .

معمولا از سنگ هایی نظیر سلنیت ، کوارتز ، و یا سنگ های خاص هر فرشته را میتوان روی میزهای کنار تخت خواب و یا حتی زیر بالش قرار داد .

یک دفترچه یادداشت کنار تخت تان قرار دهید و وقتی از رویای خود بیدار شدید ، فورا هر چیزی را که به یاد دارید بنویسید . رمز گشایی و یا درک پیام فرشته ها ممکن است کمی طول بکشد ، هر جزئیاتی را که میتوانید ثبت کنید تا بعدا بتوانید آنها را به خاطر بیاورید . اینکار برای درک آنچه که فرشتگان شما سعی دارند به شما بگویند بسیار مفید خواهد بود . فرشته ها از دنیای معنوی با شما سخن میگویند و نه در دنیای فانی ، آنها اگرچه ممکن است برخی از ویژگیهای انسانی را به خود بگیرند ، اما اساسا از نور و انرژی تشکیل شده اند . به این دلیل مانند ما انسانها ارتباط برقرار نمیکنند ، آنها در بسیاری از اوقات از طریق تصویر سازی ، نماد گرایی و سایر نشانه های آسمانی با ما صحبت میکنند .

مهمترین کاری را که میباید انجام دهیم این است که ذهنمان را خالی از انباشتگی و خلوت نگاه داریم ، تا پیامهایی را که دریافت شده را کاملا درک کنیم . میباید به خاطر داشت که یافتن راه حل برای یک مشکل همیشه به سهولت نمیباشد ، گاهی اوقات با گذشت زمان میتوان آنچه را که آموخته ایم به کار گیریم .

و اینکه صبور باشیم ، ممکن است در اولین درخواست خود جوابی دریافت نکنیم ، نباید نگران و نا امید شد ، باز شدن این کانال ارتباطی ممکن است زمان ببرد ، اما با تمرین و شکیبایی به هدف خواهیم رسید .

به یاد داشته باشید اگر فرشتگان پیامی برای به اشتراک گذاشتن دارند ، فقط زمانی میتوانند آن را به اشتراک بگذارند که شما آماده دریافت و عمل به آن اطلاعات باشید .

                                                                                     فاطمه فرجاد

                                                                                     خرداد ۱۴۰۱

فنگ شویی فارسی.فاطمه فرجاد

چرا نگاه کردن به آینه در شب بد میباشد ؟

چرا نگاه کردن به آینه در شب بد میباشد ؟

فنگ شویی فارسی.فاطمه فرجاد

اگر در اتاق خوابتان آینه دارید بطوریکه ھنگامیکه روی تخت ھستید میتوانید خودتان را ببینید بھتر است کھ جای آن را عوض کرده و یا ھنگام خواب روی آن را با پارچه ایی بپوشانید . در غیر اینصورت ممکن است دچار بی خوابی ، کابوس و یا کاھش انرژی گردید . به طور معمول ، شما بارھا خود را در آینه میبینید ، بدون شک ھمه میخواھند بی نقص بنظر برسند . اما خیره شدن بیش از حد به خود علی الخصوص در شب ممکن است منجر به تجربیات ناخواسته ایی گردد .

بیایید در این مقاله به دلایل آن بپردازیم . وقتی شب ھا با مغزی خواب آلود از خواب بیدار میشوید و انعکاس خود را در آینه میبینید ، ممکن است از چھره خود بترسید ، ممکن است خود را یک روح و یا ھیولا در نظر بگیرید . در نتیجه ممکن است دچار مشکل خواب زدگی شوید .

دو مکتب فکری در مورد قرار دادن آینه وجود دارد .

اولین مکتب این است که وقتی شب میخوابید ، روح شما از بدنتان خارج میشود و اولین چیزی که میبیند، بازتاب خودتان است . و اینگونه روح دچار تشویش خواھد شد .

برای درک بھتر مکتب دوم میباید تا حدودی با فلسفه فنگ شویی آشنا باشید .فنگ شویی معتقد است زمانیکه میخوابید ، بدن شما با انرژی چی یا انرژی حیات پر میشود . که تاثیر مثبتی بر روی بدن شما گذاشته ، انرژی روز بعد را به شما میدھد و باعث آرامش و سلامتی شما خواھد شد . اما اگر آینه ایی روبرو تخت خود دارید ، انرژی منفی نمیتواند شما را ترک کند . طبق دیدگاه فنگ شویی ، ھر چیز بازتابنده ای مانند صفحه تلویزیون ، قاب شیشه ایی نقاشی باید قبل از خواب پوشانده شود . دلیل ترسناک بودن آینه ھا در شب فقط درک شما و پردازش مغز شما میباشد .علاوه بر این برای جلوگیری از محدودیت انرژی منفی در اتاق ، نباید روی سقف نیز آینه ایی قرارداد .در کل نگاه به آینه برای اصلاح ھرگونه نقص صورت مانند آرایش ، مدل مو و غیره چیز بدی نیست ھمینطور قرار دادن آینه دستی کوچک در اتاق مشکلی ندارد ، اما اگر برای مدت طولانی در نور کم به آینه خیره شوید ، مغز شما شروع به واکنش ھای مختلف میکند و ویژگیھای کمتر تمرکز را با محرک ھای اطراف ترکیب میکند . در نتیجه ممکن است از چھره تغییر شکل یافته و ناموزون خود بترسید . بیایید در مورد دلایل آن بحث کنیم :

چشم انسان دارای قدرت و حساسیت به حرکت است . کره چشم ما به طور طبیعی در جھت حرکت جذب میشود . اگر آینه ایی رو به تخت دارید و انعکاس ھر جسمی را در آن میبینید ، چشمان شما فورا در جھت حرکت متمرکز میشوند و خواب شما را پرت میکند .

برخی از افراد وضعیتی را تجربه میکنند کھ به عنوان مستی در خواب شناختھ میشود . در این شرایط ، حواس بینایی آنھا بلافاصله پس از بیدار شدن ، کاملا بیدار نیستند. آنھا میتوانند با نگاه تصادفی در آینه درست پس از بیدار شدن خود را بترسانند. معمولا آینه ھای خانگی ، آینه ھای کامل نیستند . این آینه ھا انعکاس سبز رنگی را نشان میدھند که به دلیل جذب نور قابل توجھی است که روی آنھا میافتد ، آینه ھا نه تنھا نور را منعکس میکنند ، بلکه صدا را نیز منعکس میکنند . اکثر آپارتمان ھا دارای آینه بزرگی در روی کمد در اتاق خواب میباشند ، اگر نزدیک آینه کمد بخوابید ، ممکن است متوجه صداھای بلندتر از قسمت ھای دیگر خانه شوید و یا اگر شریک شما خر و پف میکند ، صدای خروپف منعکس شده بیشتری را خواھید شنید که میتواند بر کیفیت خواب شما تاثیر بگذارد .

طریقه پاکسازی اتاق کسی را که از دست داده ایم

چگونه در اتاق خوابی که شخصی در آن مرده است فنگ شویی کنیم ؟

وقتی کسی در اتاق خواب میمیرد ، انرژی چی راکد یا انرژی منفی ایجاد میکند ، در این موارد استفاده از فنگ شویی میتواند کمک کننده باشد . فنگ شویی باعث از بین رفتن انرژی منفی یا شا چی میشود .

این فرآیند با انجام مراحل زیر قابل انجام میباشد .

زمانی که فرد در حال احتضار است از خود انرژی منفی ایجاد میکند ، که بقایای ان در روی تخت و تشک خواهد ماند . این انرژی راکد باید از اتاق به خصوص بستر مرگ پاک شود . اگر تعویغ تخت و تشک از نظر اقتصادی غیر عملی میباشد میباید مراسم پاکسازی را انجام دهید . که در زیر توضیح داده شده است .

*روی خوشخواب نمک پاشیده و آن را چند ساعت در هوای آزاد قرار دهید . تا نمک انرژی منفی را جذب کند و بعد از آن نمک را جمع کرده و بیرون بیاندازید .

*بهتر است محل قرار گرفتن تخت را تغییر دهید و کاملا آ را با آب و نمک پاکسازی کنید ، بعد از اینکار مقدار زیادی عود روشن کرده و زیر تخت قرار دهید و اجازه دهید

که دود از هر طرف تخت بیرون بیاید ، یادتان باشد در این زمان حتما میباید پنجره و درب های خانه باز باشد .

*حتما پتو و ملحفه و بالش فرد متوفی را دور بریزید .

حذف عکس های متوفی از داخل اتاق خواب

در چین رسمی وجود دارد که بعد از اینکه فردی فوت شد در تمام عکسهایش روی چشمان را با خطی سیاه نقاشی کرده و آن را میپوشانند . زیرا اعتقاد دارند که روح فرد فوت شده از طریق چشمان میتواند به این دنیا وارد شود . و این باعث سلب و پذیرش مرگ و ممانعت از سفر روح به مراحل دیگر میشود . این نمادی است که به فرد اجازه میدهد تا فراتر از این جهان را ببیند و به دنیای بعدی برود . به همین خاطر انجام این اقدامات نه تنها برای بازماندگان مهم است بلکه باعث آرامش روح متوفی نیز خواهد شد

اگر تمایل به نگهداری عکس عزیز سفر کرده تان را دارید حداقل آن را در اتاق خواب قرار ندهید .

اتاق خواب را کاملا تمیز کنید

همه چیز را در اتاق بشویید ، از پرده گرفته تا فرش و کف ، تمامی وسایل میباید از اتاق خارج شده ، شسته شده و ساعتی در آفتاب قرار بگیرد .

موقع نصب وسایل بهتر است تغییر چیدمان نیز داشته باشید .

رنگ دیوار و سقف را تغییر دهید

رنگ زدن جدید به دیوارها و سقف باعث حرکت انرژی شده و احساس متفاوتی را بوجود میاورد . تا جاییکه میتوانید از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید .

لباسهای متوفی و وسایل شخصی اش را بردارید

تمام لباسهاس متوفی را برداشته و آن را اهدا کنید . در بعضی فرهنگ ها لباسی را که متوفی هنگام مرگ بر تن داشته میسوزانند زیرا معتقدند که انرژی منفی به آن چسبیده است

چه میماند و چه میرود

درحالیکه توصیه میکنم که لباس و رختخواب متوفی را دور بریزید ، اما بدون شک لباس های خاصی وجود داردکه دوست دارید آنها را نگه دارید . همینطور در مورد بعضی از وسایل و یادگاریهای متوفی نیز صدق میکند . سعی کنید تا حداکثر ممکن این وسایل را محدود کرده و تا زمانیکه به شما حس خوبی میدهد ازشان نگهداری کنید .

مراحل پاکسازی

هنگامیکه اتاق خواب را تمیز و مرتب کردید ، زمانی است که میباید مراحل پاکسازی را انجام دهید . این کار بهتر است توسط فردی انجام شود که از نظر عاطفی به فرد متوفی وابسته نیست .

از نمک استفاده کنید

میباید برای پاک کردن دیوار ها و کف و به تمام گوشه ها نمک بپاشید ، اجازه دهید نمک مدتی بماند و بعد آن را جادو کید و در سطل زباله بیرون از خانه بریزید .

برنج بپاشید

دقت کنید که مقدار خیلی کم برنج بیرون درب بپاشید . اینکار را در خیلی کشورها انجام میدهند و اعتقاد دارند که باعث خروج روح از خانه میشود .

کل اتاق و خانه را بخور دهید

رایحه ایی را انتخاب کنید که با آن احساس آرامش میکنید ، بسیاری از مردم بر اساس دانش باستانی خواص ، بخور ها را انتخاب یکنند . چند بخور و گیاهان دارویی وجود دارد که نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت .

اسطوخودوس – به جابجایی موانع و مشکلات کمک میکند . ازانرژی منفی محافظت و آنها را دفع میکند .

اکالیپتوس – شفا بخش . تسکین عالی برای غمگینان .

نعناع – رفاه و ثروت

مریم گلی – رایحه ایی که روح را دفع میکند

چوب صندل – روحیه را تقویت کرده و التیام میبخشد

پخش صدا

در تمام مدت پاکسازی بوسیله زنگوله صدا ایجاد کنید

نور اضافه  کنید

گوی های کریستالی را در پنجره ها قرار دهید تا رنگین کمان نور وارد اتاق شود .

پنجره ها را تا پایان پاکسازی باز نگه دارید .

نکته : قبل از پاکسازی اتاق خواب شخص متوفی باید حتما او را دفن کرده باشید . و با پاکسازی حلقه زندگی را بعد از مراسم تدفین ببندید .

بعد از انجام تمام این مراحل متوجه تغییر انرژی اتاق و خانه خواهید شد . شما در حالیکه میتوانید در زندگی به جلو حرکت کنید میتوانید خاطرات خوب محبوب خود را با خود حمل کنید .

آیا دوست دارید با شیوه‌ای متفاوت وتنها مختص شما رنگ بندی خانه تان را انتخاب کنید؟

آیا دوست دارید با شیوه‌ای متفاوت وتنها مختص شما رنگ بندی خانه تان را انتخاب کنید؟

رنگ در هر کار هنری اولین،مهمترین و با قدرت‌ترین عنصری است که با مخاطب مستقیما ارتباط بر قرار می‌کند.

هرکدام از ما به گونه‌ای در موقعیتی قرار گرفته ایم که در انتخاب رنگ درمانده ایم و ناگهان دوست یا اقواممان که سلیقه خوبی‌ دارد را به یاد می‌آوریم و از او میخواهیم که از این آشفتگی‌ ذهنی که برایمان پیش آمده ما را نجات دهد.

برخی‌ از افراد بصورت ناخود آگاه حس شهودی بالأی دارند و رنگ‌ها را به زیبائی کنار یکدیگر قرار میدهند اما اگر شما از آن دسته افرد هستید که نیاز به کمک دارید در این مقاله  تکنیکی‌ به شما گفته میشود که به جرات میتوانم بگویم تا اکنون نشنیده اید و شما با این تکنیک میتوانید  انتخاب رنگ دکوراسیون منزلتان  با علم و آگاهی‌ انتخاب کنید كه مستقيما بر اساس روانشناسي شخصيت افراد پايه ريزي شده است. 

تکنیک شناخت رنگ‌  دروني:

قلم و کاغذ بردارید و در آرامش کامل چند رنگ گفته شده زیر را به گونه‌ای از شماره یک تا هشت بنویسید که اولین رنگ انتخابی شما رنگی‌ است که بسیار دوست دارید و به همین شکل تا به رنگی‌ برسید که علاقه چندانی به آن ندارید.

زرد-سبز-آبی-قهوه ای-خاکستری-مشکی‌-قرمز-بنفش

رنگ‌ها را به چهار گروه تقسیم می‌کنیم رنگ انتخابی اول و دوم در گروه یک،رنگ انتخابی سوم و چهارم در گروه دو،رنگ انتخابی پنجم و ششم در گروه سوم و رنگ انتخابی هفتم و هشتم در  گروه چهارم قرار می‌گیرد.

—-1———–2—               —3———–4—        —5———6——       —7———–8—

             گروه اول                           گره دوم                گره سوم              گروه چهارم

استفاده از رنگ گروه اول:

دو رنگی‌ که در گروه اول قرار گرفته ا‌ند را در زاویه افقی دید استفاده کنید. در وسایلی مانند مبلمان، میز نهارخوری،کابینت آشپزخانه از این رنگ یا رنگ های همجوار آنها که در چرخه رنگ آمده است استفاده کنید (چرخه رنگ شکل ۲)

استفاده از رنگ گروه دوم:

رنگی‌ که در این گروه انتخاب شده است را در کف و دیوار منزل و رنگ بندی لوستر استفاده کنید.

استفاده از رنگ گروه سوم:

رنگ هایی که در گروه سوم انتخاب کرده اید را حتما در اکسسوریز خانه تان استفاده کنید(تابلو ها،کوسن،شمع و…) شاید در استفاده از رنگ‌های گروه سومی‌ که انتخاب کرده اید بترسید چون رنگی‌ است که زیاد دوست دارش نیستید اما باید از این رنگ‌ها استفاده کنید که اعتدال روحی ما در فضا برقرار شود. 

استفاده از رنگ گروه چهارم:

از رنگ‌های این گروه درجزیات بسیار ریز استفاده کنید اما استفاده کنید و به صورت کامل در فضا یتان حذف نکنید.میتوانید در رنگ بندی نقاشی  که به دیوار دارید یا گلدان‌های گیاهان منزلتان، شمع یا ریسه‌های که در پرده استفاده می‌کنید به طور کلی‌ در جزئیات منزل از رنگ‌های گروه چهارم استفاده کنید. 

حال برای هماهنگی بین این رنگها به چرخه رنگ پايین نگاه کنید و رنگ‌های همجواری را انتخاب کنید که توازن و هماهنگی‌ از طریقه تنالیته رنگ به وجود بیاید.( تنالیته به رنگ‌های گفته میشود که از لحاظ تیرگی و روشنی در یک ردیف قرار دارند)

                   چرخه رنگ

مقاله : الهام خضري