ساعت ، 09:09

۰9:۰9 ساعت آینه ، نمادگرایی و معنا

دیدن تکراری یک عدد برای خیلی از ما جذاب است و حکم سرگرمی را دارد ، اکثرا زمانی که متوجه تکرار یک عدد میشویم ،آن را اتفاق قلمداد کرده و به آن اهمیت نمیدهیم . اما با تکرار این اتفاق توجه بیشتری به اطراف کرده و آن را پیامی میدانیم . این پیام ها همیشه در زمان خاص و یا در موقعیتی خاص اتفاق میافتند .

و حال به این موضوع آگاه هستیم که این پیام ها از طریق کائنات برایمان میباشند . از زمان باستان مردم در تلاش هستند که زمان را بوجود آورده و زندگی خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنند ، و بر همین اساس علم اعداد بوجود آمد . اعداد دارای انرژی خاص کیهانی میباشند و ما همه چیز را با استفاده از علم اعداد بیان میکنیم ، ارتعاشات آنها را همه جا وجود دارند و ساعت های آینه ، پدیده ایی که ما میخواهیم تجزیه و تحلیل کنیم ، کاملا مربوط به انرژی اعداد میباشد .

ساعت های آینه

ساعت های آینه در صفحات دیجیتال ظاهر میشوند و به این صورت هستند : ۰۱:۰۱ ، ۰۲:۰۲ ، ۰۹:۰۹ و دارای تنوع زیادی میباشند . همینطور ساعتهای سه گانه سه تایی که به این صورت میباشند ۱۱:۱۲ ، ۲۲:۲۳ که این اعداد نیز دارای تنوع بیشمار هستند .

ساعت های آینه با انرژی کیهانی ارتباط دارند و به همین دلیل پیامهای خاصی را با خود دارند . دیدن این ساعتها کاملا اتفاقی میباشد و شما نباید به انتظار دیدن آنها به ساعت و یا موبایل خود زل بزنید و منتظرشان باشید . طبق علم عدد شناسی هر عدد دارای ارتعاش خاصی میباشد مانند هر رنگ و هر صدا که دارای ارتعاش خاص خود میباشند . و فقط کافیست که شما معنی آن عدد را رمز گشایی کرده تا بتوانید از پیام کائنات اطلاع حاصل کنید . و این اطلاع رسانی از طریق شعور کیهانی و فرشتگان برای شما فرستاده میشود ، هر فردی دارای یک یا چند فرشته نگهبان میباشد که وظیفه آنها دادن آکاهی و مراقبت از ما میباشد ، پیام آنها فقط برای آگاهی میباشد و آنها اجازه دخالت در امور بدون اذن شما را ندارند . اما باید توجه داشته باشید با دیدن این اعداد دلیلی برای نگرانی وجود ندارد ، فرشتگان نگهبان شما با این روش حضور خود را اعلام میکنند و در موارد شما را از اشتباه باز میدارند . آنها میخواهند شما از استعدادها ، مهارت ها ، پتانسیل های وجود خود نهایت استفاده را ببرید ،و معمولا دریافت چنین پیامهایی مثبت تلقی میشود .

۰۹:۰۹ نمادگرایی و معنی

پیام دیدن این ساعت پیام نوع دوستی ، انسان دوستس وعشق بی قید و شرط به بشریت میباشد . و این پیامی است که انسانها گاها آنرا دریافت میکنند . مسئله این است که بعضی از ما به زمان بیشتری برای درک این پیام نیاز داریم ، افرادی هستند که از این موهبت آسمانی امتناع میورزند و هدف کل مسیر را از دست میدهند . اگر این پیام را دریافت کرده اید باید حس دوستی و مهرورزی خود را بیدار کنید و به دیگران توجه کرده و کمک کنید . و بدانید که ب دادن سود بیشتری بدست خواهید آورد . این پیام میخواهد به شما یادآوری کند که همه ما دارای روحی واحد هستیم و کمک به دیگران به نوعی کمک به خودمان میباشد .

عدد ۹  و عدد صفر از نظر معنوی

این عدد به معنی بی نهایت ، بدون آغاز ، بدون پایان و یا همه آغازها و پایان ها میباشد . یعنی همه چیز پر و کامل است . این عدد آزادی در سطح انتزاعی است ، ازادی از جنبه مادی دنیای فیزیکی که ملزم به آن هستیم .

و عدد صفر همیشه نقش تقویت کننده عددی را که در کنار آن قرار میگیرد بازی میکند .و در کنار هم قرار داشتن این اعداد به معنای کارما ، روشنگری و قانون نهایی کیهانی میباشد که رسیدن به عشق نهایی برای همه نوع خلقت میباشد .

پس اگر احساس میکنید فردی هستید که به تمام موجودات عشق میدهد و یاری رسان است دیدن این عدد به شما این پیام را میدهد که خیلی عالی عمل میکنید و حکم پاداش برای شما را دارد .

و بر عکس اگر فردی منزوی و بدور از اجتماع هستید به شما پیام میدهد در رفتار و طرز زندگی خود باز نگری داشته باشید .

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *