17:17

ساعت ۱۷:۱۷ پیامی کاملا قوی دارد ، پیام اعتماد ، احترام و وفاداری . وفاداری یکی از بالاترین ارزشهاست که در قلب انسانها وجود دارد . اما باید دقت کرد که بین وفاداری و غیرت مرز نازکی وجود دارد . قابل اعتماد بودن ، دروغ نگفتن و متعهد بودن  قطعا چیزی است که همه میباید پرورش دهند . قابل اعتماد بودن را باید از طریق قلب پرورش داد .

اگر این عدد در زندگی شما پدیدار میشود به این معنی است که باید به این خصایص فکر کرده و این خصوصیات را در خود پرورش دهید ، به نحوه برخور خودتا ن با دیگران و بالعکس دقت کنید . این ساعت معمولا زمانی پدیدار میشود که بر سر دو راهی قرار گرفته اید ، و وفاداری و تصمیمات خود را زیر سوال میبرید .

معنای ۱۷:۱۷ از نظر معنوی چیست ؟

بهترین راه برای درک این عدد بررسی تک تک اعداد میباشد . عدد یک به معنی استقلال ، اعتماد ، موفقیت ، شهرت و خوش بینی میباشد که به معنی شروع جدید ، طراوت ، انگیزه ، اولین و بهترین میباشد .

عدد هفت نشاندهنده وفاداری و امانت داری علم ،درون نگری عمیق  میباشد که در کنار عدد یک این خصایص قدرت میگیرند . و وجود این عدد در زندگی شما به معنای باز شدن افق هایی جدید در زندگی شما میباشد .  انرژی این عدد قدرتمند است و شما باید یاد بگیرید بین تمام جنبه های آن تعادل ایجاد کنید . این عدد انرژی قدرتمندی دارد به جای اینکه از آن بترسید معنای آن را درک کنید . شما باید در راهی که شروع کرده اید با اطمینان قدم بردارید . و به دیگران نیز نشان دهید که به آدم قابل اعتمادی ، اعتماد کرده اند .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *