ساعت ، 20:00

ساعت آینه 20:00­_ نماد و معنی

در ابتدا قطعاً ساعت آینه سه گانه 20:00 خیلی جالب به نظر نمی رسد. اگر مدام آن را ببینید، بدون اینکه عمداً به ساعت خود نگاه کنید تا ساعت 20:00 را ببینید، چیز بیشتری در آن نهفته است.

علاوه بر این، اگر عدد 2000 همچنان در همه جا تکرار شود، به معنای نوعی نشانه است. ساعت آینه سه گانه 20:00 دارای پیام ارزش ناشناخته است.

این عددی است که در مورد چیز بزرگی صحبت می کند؛ عددی است که در مورد هدف زندگی صحبت می کند. این بدان معناست که اگر کمی احساس گم شدن در زمان و یا حتی گیج شدن در مورد انتظارات، رویاها و نگرش های خود دارید، نباید نگران باشید. کاملاً طبیعی است که وقتی در آستانه یافتن علتی هستید، انگار نمی دانید از زندگی چه می خواهید.

این پیام در مورد هدایت الهی است و باید شما را هنگام خطر بزرگ، که بندرت اتفاق می افتد در یک لحظه رخ دهد و سپس محو شود، آرامش دهد.

این پیام فرصت های تغییر زندگی است، اما نه آنگونه که با تماشای فیلم و خواندن کتاب هایی درباره موفقیت خود یا موارد دیگر تصور می کنیم.

روند یافتن علت برای حمایت طولانی است و می تواند خسته کننده باشد، اما صبر، فداکاری و مهمتر از همه، اعتقاد به خیر نهایی در آن، کلید اصلی است.

00:20 به لحاظ معنوی به چه معناست؟

از نظر معنوی، این ترکیب عددی از دو عدد قدرتمند 2 و 0 تشکیل شده است. صفر همیشه انرژی عددی را که در امتداد آن قرار دارد، تقویت می کند، بنابراین می توانیم انرژی این دو را قوی فرض کنیم.

از طرف دیگر، عدد 0 در اینجا سه ​​بار پشت سر هم دیده می شود، که نشان می دهد انرژی آن به تنهایی قوی است. صفر نشان دهنده بی پایان، بی نهایت است؛ این عددی است که هم نمایانگر پر بودن و هم خلأ، دایره سرنوشت، آغاز و فرجام است.

صفر رویاها را در هم می شکند، اما امید بی نهایت نیز ایجاد می کند. این بدان معناست که همه یکی هستند و هیچ چیز یکی نیست. در واقع، عددی است که باید به آن فکر کرد یا اصلاً فکر نکرد. صفر یعنی سرنوشت شما بخشی از سرنوشت جهانی است؛ یعنی هر کاری که می کنید، به روشی است که باید باشد.

این بخش بسیار دلگرم کننده ارتعاش آن است، زیرا به شما درمورد  نتیجه مثبت تلاش هایتان امید می بخشد؛ خواه اینگونه باشد.

عدد 2 در اینجا تعادل لازم را نشان می دهد، که مانع از گم شدن شما در این آشفتگی های متافیزیکی می شود.

عدد دو نشان دهنده ارتباط شما با واقعیت است. این تعادل، هماهنگی درون و با جهان، دوستی، دریافت و بخشش، شریک شدن، جفت، ارتباط، همکاری، عشق، عشق بی قید و شرط است. دو مخفف ارتباط، روابط، مهربانی و مراقبت است.

در ستاره شناسی و عدد شناسی

عدد 2000 از نظر عدد شناسی در هسته آن قرار دارد.

اگر آن اعداد را جمع کنید، بدیهی است که عدد دو را بدست می آورید. این بدان معناست که عدد 2 زیر بنای ثابتی در این ترکیب است.

این کاملاً منطقی است، زیرا انرژی پر قدرت صفر بسیار قوی است. این 2 “مضاعف” تعادل مناسبی بین انرژی هایی که ما در مورد آن صحبت می کردیم ایجاد می کند.

در صورت مشاهده 20:00 چه باید کرد؟

اگر مدام این ساعت آینه سه گانه یا عدد 2000 یا این توالی را در قالب دیگری می بینید، به این معنی است که در مورد برخی مکاشفات مربوط به خودتان، در آستانه کسب یک چیز بزرگ هستید.

این بدان معناست که اگر احساس می کنید در مواضع متناقض خود گم شده اید و در مورد این که از زندگی چه انتظاری دارید سردرگم هستید، وحشت نکنید. این یک فرایند طولانی است و به صبر و حوصله نیاز دارد؛ کنترل و آرامش خود را از دست ندهید، چیزی که این پیام می خواهد این است که به شما کمک کند.

خلاصه کوتاه

ساعت آینه سه گانه 20:00 به طور قطع درباره سفر معنوی و بینش درباره خود است.

این یک پیام در مورد مراحل تغییر زندگی است، نه تغییرات فوری؛ تغییرات ناگهانی که به آن عادت کرده ایم و فکر می کردیم چیزی است که باید اتفاق بیفتد.

این در مورد شناخت تدریجی خود است، بدون اینکه ارتباط خود را با دنیای اطراف و انسانهای خوب و دلسوز در زندگی تان از دست دهید.

15 پاسخ
 1. حبیب
  حبیب گفته:

  سلام خیلی این روزها سر در گم شدم واقعاً نمیدونم چه باید بکنم اما نکته‌ای که وجود داره اینکه من خیلی اعتقاد دارم به این جور موضوع‌ها و از خداوند میخوام که کار همرو درست کنه و کار منم درست کنه گره از کارم باز کنه در آخر خیلی انرژی گرفتم از این پیام ممنونم از سایت خوب شما

  پاسخ
 2. کاظم قورچی ان
  کاظم قورچی ان گفته:

  خدا قوت .مطلب رو روشن
  وواضح نوشته وتو ضیح میدهید.سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *