ساعت ، 21:21

21:21 ساعت ، نمادگرایی و معنا

۲۱:۲۱

 ساعت آینه ، نمادگرایی و معنی

پیام این ساعت درباره مسئولیت ، تعهدات ، تمرکز و فداکاری است . این مربوط به فعال بودن و آماده بودن برای رویارویی با مشکلات و حل آنها به تنهایی میباشد . و همچنین مربوط به عواقب انجام کارهای خود با قلبی صادق است . این پیامی است که باید عزت نفس و ارزش شخصی خود را برانگیزید و خود واقعی خود را بپذیرید و روی نقاط ضعف کار کرده و آنها را از بین برد . افرادی که به این آگاهی نائل آیند هرگز دیگران را بخاطر ناکامی و شکست هایشان سرزنش نمیکنند . آنها اهداف خوبی تعیین کرده و در دستیابی به آنها متمرکز میباشند و برای ارتقاء خود و رسیدن به اهدافشان دیگران را پله قرار نمیدهند .

این پیام فقط به معنای کنار آمدن با مشکلات بدون شکایت از شکست ها نیست بلکه میخواهد توجه به عزت نفس و عشق به خود را یادآوری کند . از اینکه نترسید و به دستاوردهای خود افتخار کنید .

عدد ۱ بیانگر آغاز و پایان ، اولین قدم ، هدف ، رهبری ، روحیه رقابت ، طراوت ، مثبت اندیشی و خوش بینی میباشد . عدد ۱ یکی از قدرتمند ترین و پیچیده ترین اعداد میباشد .عدد ۱ فردیت ، جاه طلبی ، قدرت و اراده ، فعالیت ، شکوه ، شهرت ، قدرت و خودباوری را القاء میکند این ویژگیهای خوی تا حدی نیز خطرناک هستند ، بطوریکه همیشه باید تحت کنترل قرار گیرند .

و عدد ۲ در مورد سازگاری ، هماهنگی ، تعادل ، شفقت ، نرمش ، بصیرت ، از خود گذشتگی ، عشق و دیپلماسی میباشد ، این در مورد جذابیت طبیعی ، همدلی ، درک و تحمل است . و بطور کلی همراهی این دو عدد در کنار هم نمایانگر تمام نیازهای فرد برای موقثیت ، تعادل ، هماهنگی درونی با خود و اطراف میباشد .

در صورت مشاهده ۲۱:۲۱ چه باید کرد ؟

اگر مدام این ساعت را مشاهده میکنید ، باید بر نگرش خود نسبت به زندگی ، افراد ، اهداف و خواسته های خود تمرکز کنید . رمز موفقیت هماهنگی با دنیای درون و دنیای بیرون شما میباشد . رضایت خاطر و صلح با خودتان را تمرین کنید .

مسئولیت پذیری این است که با اراده ، شجاع  باشید و برای خود ارزش قائل شوید ، مهربانی به خود و بعد به دیگران را اساس رفتارتان قرار دهید . هرگز فراموش نکنید که کیستید و چه هدفی را دنبال میکنید ، اما آماده تطبیق با تغییرات و پذیرش عقاید دیگران و عشق آنها باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *