ساعت ، 23:33

ساعت آینه 23:33 _ نمادگرایی و معنی

اگر ساعت آینه که روزها، هفته ها یا ماهها حتی برای مدت طولانی تری می بینید، 23.33 باشد چه معنیی دارد؟

در ابتدا، این ساعت که چند دقیقه از نیم ساعت مانده به نیمه شب گذشته است، فقط به عنوان یک ساعت از روز؛ زمان خوابیدن یا انجام هر کاری که در آن ساعت دوست دارید ظاهر می شود. خوب، اگر مدام این ساعت آینه سه گانه را ببینید، می تواند پیامی از طرف فرشتگان نگهبان شما باشد؛ پیامی کیهانی که مربوط به همزمانی است.

شما می توانید از هر رویکردی که بهترین رضایت شما را به همراه دارد استفاده کنید. معنای پشت این ساعت چیست؟ ساعت آینه سه گانه 23:33 در مورد بیدار کردن خود شاداب و مشتاقتان ، که به دلایلی خاص مدتی در خواب بوده است، صحبت می کند.

این یک ساعت آینه است که باید کمی شما را تکان دهد و شما را وادار کند بار دیگر روحیه پرماجرا و پر جنب و جوش خود را، شاید با روشی جدید، بیدار کنید.

مهم نیست چند سالتان است، چه حساسیت ها یا علایقی دارید. این یک ندای بیداری است، به همین دلیل است که هنگام خواب ظاهر می شود. این بدان معنا نیست که شما باید مهمانی عیش و نوش برگزار کنید یا کاری را شروع کنید که مغایر طبیعت یا حساسیت شما باشد.

این عدد توصیه می کند به شهود خود گوش دهید، زیرا مطمئناً یک احساس ناآرامی عمیق پنهان وجود دارد که در واقع ناشی از این است که شما نمی خواهید کاری را انجام دهید. شاید شما می ترسید کنترل خود را از دست دهید یا تغییر برای شما ترسناک به نظر می رسد.

33*23 به لحاظ معنوی به چه معناست؟

بیایید برای اینکه به جنبه معنوی این ساعت آینه سه گانه بیشتر بپردازیم، به اعدادشناسی فرشته ای روی آوریم. البته این برای توالی عددی مشابهی که در جاهای دیگر دیده می شود، اعمال می شود. این توالی از اعداد 2 و 3، با 3 غالب،که سه بار پشت سر هم آمده، تشکیل شده است.

عدد 2 عدد تعادل، درک دیپلماسی، همکاری، دوستی، جفت بودن، روابط، ثبات و هماهنگی است. این عددی است که شما را با دیگران مرتبط می کند و  شما را واقع بین می سازد.

عدد 3 مانند عدد کوچکتر از خود، یعنی 2 است. همه اینها در مورد اشتیاق، خلاقیت، جوانی، ابتکار، روحیه ماجراجویانه، حتی گاهی بی پروایی و تکانش گری است.

عدد 3 عدد نشاط، سرزندگی، دوستی، گشودگی ذهن و بلند نظری است. این عدد سه بار پشت سر هم می آید تا پیام واضحی ارائه دهد. این بدان معناست که شما باید روحیه پر جنب و جوش خود ، کودک درونتان را بیدار کنید.

در حالی که عدد 2 شما را منظم، مودب، واقع بین، دیپلماتیک، مهربان و متفکر نگه می دارد، عدد 3 روحیه کودکانه شما را به مثبت ترین حالت بیدار می کند.

نگاه کردن از دید یک کودک و در عین حال بزرگسالی مسئول و متفکر بودن، دستورالعمل یک زندگی شاد است. این معنای واقعی این پیام غیر قابل باور است.

23:33 در ستاره شناسی و عدد شناسی

عدد 2333 دارای معنی زیرین است، که مجددا عدد 2 است.

این برای ایجاد تعادل لازم است، زیرا 3 قدرتمند است و گاهی اوقات کنترل ارتعاش پراشتیاق آن دشوار است. اگر این کاملاً مهار نشود، رها می شود و بیشتر از اینکه شادی بیاورد، آسیب می رساند.

هنگامی که عدد 2333 را جمع کردید، عدد 11 به دست می آید که مجموع آن ، بار دیگر عدد 2 را به ما می دهد. این عدد تعادل است.

در صورت مشاهده 23:33 چه باید کرد؟

اگر مدام ساعت آینه 23:33 را مشاهده می کنید، به این فکر کنید که چه چیزی واقعاً شما را به هیجان می آورد و به این فکر کنید که چرا خود را از انجام آن منصرف می کنید. آیا موانع فنی، فیزیکی وجود دارد؟

در صورت وجود، به چگونگی غلبه بر آنها فکر کنید. اگر کسانی هستند که به شما اطمینان می دهند نباید این کار را انجام دهید، به نقش واقعی آنها فکر کنید.

شاید آنها حسادت می کنند زیرا شما فرصت دارید تا آنچه را دوست دارید انجام دهید و آنها این کار را نمی کنند. شاید در توصیه های آنها حقیقتی وجود داشته باشد.

موضوع این است که همه گزینه ها را در نظر بگیرید، اما اساساً به شهود خود گوش دهید؛ حتی اگر اشتباه کنید، خب، شنیده اید که می گویند: اگر تلاش نکنید، هرگز یاد نخواهید گرفت.

خلاصه کوتاه

تمام هدف این پیام فوق العاده ی بیداری این است که به قلب خود گوش دهید و از او بپرسد چه چیزی باعث هیجان شما می شود، به شما الهام می بخشد و باعث می شود شما احساس زنده بودن کنید. بسیاری از اوقات، به دلایل زیادی، تصمیم می گیریم کاری را که در اعماق وجود خود احساس می کنیم، انجام ندهیم.

اگر این چیزی خارج از جریان اصلی خود ، بنابراین غیر مفید، احمقانه، ناجور تلقی شود، تصمیم می گیریم آن را رها کنیم، زیرا این آسان ترین راه است.

مواردی که باعث به تپش افتادن قلب شما می شود، هرچند در دنیای اطرافتان احمقانه ، غیر جالب و غیر مفید به نظر برسد ، مواردی است که باید به خود اجازه دهید از آن لذت ببرید، البته به شرطی که این کار هیچ صدمه ای به دیگران یا شما وارد نکند.

به قلب خود گوش فرا دهید و بین آنچه تنظیم کرده اید تا حتما انجام دهید و آنچه عمیقا آرزو دارید انجام دهید، تعادل پیدا کنید.

در نهایت، حتی ممکن است آنها را ترکیب کنید. در هر صورت انجام آنچه دوست دارید روح شما را غنی می سازد.

45 پاسخ
  1. نسیم
    نسیم گفته:

    سلام .عالی هست دست مریزاد .خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *