ساعت ، 04:04

ساعت ۰۴:۰۴ نمادگرایی و معنی

ساعت آینه ۰۴:۰۴ پیام ثبات ، تعادل ، سازماندهی و عمل گرایی میباشد . این ساعت برای یادآوری تمام ارزشهای زندگیتان نیز میباشد . همچنین پیام آور اعتماد به نفس و فداکاری میباشد . و انرژی آن نیرومند و معنی دار است . هر یک از ما در زندگی نیازمند ساماندهی به تمام وظایفمان میباشیم و اینگونه حس مسئولیت پذیری بهتری نسبت به انجام تمامی مسئولیت هایمان را داریم .

مسئولیت پذیری در قبال تصمیمات و اعمال خود همان چیزی است که شما را به فردی قابل اعتماد و عادل تبدیل میکند . همچنین باعث بالارفتن اعتماد بنفس خواهد شد . فردی که توانایی برنامه ریزی معقول و صبورانه را دارد ، دارای درایت و توانایی سازماندهی مناسب در زندگی است . این نشان دهنده غلبه عقل در چنین شخصیت هایی است . این ساعت انرژی متعادل و پایداری را برای تصمیم گیری مناسب و مسئولیت تمام اقدامات را برای شما میفرستد . اگر در مرحله ایی از زندگی اشتباهی مرتکب شده اید پیام این ساعت به شما این است که بر خودتان مسلط باشید و حرکت کنید به زودی جواب خواهید گرفت .

عدد چهار نشاندهنده تعادل ، صبر ، سازمان ، فداکاری ، ذهن ثابت ، عزم راسخ ، عزت نفس ، کنترل نفس ، مسئولیت پذیری میباشد . ارتعاشات این عدد تحسین و احترام را القا میکند . بسیاری از شخصیت های بزرگ و معتبر تحت شماره ۴ متولد شده اند .

اگر مدام این عدد را میبینید باید بر تصمیمات و برنامه های خود تمرکز کنید و ببینید آیا زندگی شما به یک برنامه ریزی سازمان یافته تر نیاز دارد یا خیر .

این ساعت به دید شما میاید تا شما را بیدار کند تا مسئولیت های خود را بر عهده بگیرید و با تمام قوا ادامه دهید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *