ساعت ، 00:07

۰۰:۰۷ نشانه و معنی

وقتی فرشتگان ما با ما تماس میگیرند ، آنها غالبا از ساعت آینه یا ساعاتی که ساعتها و یا دقیقه ها را منعکس میکنند ، استفاده میکنند . ساعتهایی که یک عدد سه بار در آن تکرار شده است . اگر شما این عدد را زیاد میبینید و احتمالا به همین دلیل است که در این پیج هستید ، این نشانه مطمئنی است که فرشته نگهبان شما پیامی را به شما ارسال میکند که در بهبود وضعیت فعلی شما خیلی موثر میباشد ، این عدد معنای معنویت و رشد دارد . اغلب این اعداد درباره وضعیت مسیر معنوی شما است و تاکید میکند که شما انتخاب های درستی دارید .

این ساعت آینه سه گانه مربوط به فرشته نگهبان ویوهیاه میباشد که فرشته تحول و تغییر است . وقتی این ساعت به طور منظم در زندگی شما ظاهر میشود ، نشانه مطمئنی است که برای برخی از تغییرات و تحولات شخصیت خود آماده هستید . و او به شما اعلام میکند که در این مسیر تحت حمایت کمک های او خواهید بود ، شجاع باشید و شرایط را بپذیرید که این شرایط به نفع شما خواهد بود .

اگر برنامه هایی برای ایجاد تغییراتی در زندگی خود دارید ، این ساعترآینه ایی نشانه آن است که زمان شروع و اقدام به انجام کار فرا رسیده است ، همچنین این ساعت به شما میگوید ، در موقعیتی قرار خواهید گرفت که وجودتان الهام بخش افراد بیشماری خواهد بود . اگر شما در چرخه اتفاقات بد گرفتار شده اید نگران نباشید خیلی زود از این دور معیوب بیرون خواهید آمد .

در طالع بینی و ستاره شناسی

در طالع بینی ، عدد ۷ مربوط به سیاره نپتون و نشانه ماهی است و از نظر اعداد عدد صفر و هفت معنای قدرتمند دارند . عدد صفر به معناب الوهیت ، ابدیت ، یگانگی ، بینهایت ، همه چیز و هیچ چیز ، آغاز و پایان ، جهان ، چرخه های بی پایان ، انتخاب ها ، تغییرات و شهود میباشد .

عدد هفت نماد تکامل معنوی ، بیداری معنوی ، توانایی های روحی ، مسیر معنوی ، خرد درونی ، ذکاوت ، تفکر ، شانس … میباشد .

عدد صفر به عنوان تقویت کننده اعداد دیگر شناخته میشود و با تکرار این عدد خودش را نیز تقویت میکند و باعث افزایش قدرت عدد هفت میشود . ترکیب این دو عدد با هم نشانه ایی از جهان و فرشته نگهبان شما میباشد تا از نزدیک با وجود درونی شما ارتباط بگیرند ، اینگونه با دیدن این عدد به شما این پیام میرسد که در درون خود پاسخ تمام سوالات را دارید کافیست که به خود رجوع کنید و صدای باطنتان را بشنوید .

این ساعت نشانه تغییرات عمده ایی درزندگی شماست و میتواند نشانه ایی از آغاز یک سفر معنوی باشد که تصمیم به انجام آن دارید ، این تصمیم تاثیر تحول آفرینی میتواند بر کل زندگیتان داشته باشد و آن را به سمتی کاملا جدید سوق دهد . همچنین شما میتوانید تصمیم بگیرید که در مسیر زندگی فعلی خود باقی بمانید ، اما بعضی از جنبه های شخصیتی خود را کاملا تغییر خواهید داد . این ساعت میتواند نشانه ای از گسترش دانش شما ، بویژه دانش معنوی شما باشد .

در صورت دیدن این عدد چه باید کرد ؟

با دیدن این ساعت از طریق فرشتگان پیام تغییر ، تحول ، رشد معنوی در زندگیتان میباشد . و از شما میخواهد این تغییرات را با آغوش باز پذیرا باشید . خلاصه کلام دیدن این عدد یک پیام و نشانه قدرتمند از کائنات و فرشته نگهبان شماست ، به اطرافتان آگاه باشید و تغییرات را بپذیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *