ساعت ، 03:03

۰۳:۰۳  ساعت آینه

این عدد در مورد عشق و روابط با مردم ، اعتماد ، ایمان به عشق نهایی ، وفاداری است ، همینطور درباره عشق والدین میباشد . عشق جوهر زندگی است و نیرویی است که میتواند کوه ها را به حرکت در بیاورد ، اگر در مورد آن عمیقتر فکر کنید متوجه میشوید که در واقع یک نیروی متحرک میباشد . بدون عشق دنیا خاکستری و خالی به نظر میرسد . با این حال مردم تمایل دارند عشق را فقط با جنبه عاشقانه آن ، از نظر عشق بین دو انسان ، مانند رابطه عاشقانه والدین و فرزندان و روابط دوستانه تشخیص دهند . با این حال عشق را میتوان  در هنر ، شعر ، مناظر زیبا ، ایده ، تخیل نیز یافت . عشق واقعی هرگز نمیتواند به کسی آسیب برساند ، عشق روح عاشق و دنیا را غنی میکند وپیام این عدد این است که  که شما باید همه چیز و خودتان را دوست داشته باشید .

۰۳:۰۳ یامی از عشق نهایی است و یادآوری آز این است که عشق در همه جا وجود دارد ، اما ما اکثرا به سادگی از آن غافل میشویم .

شماره ۳ قطعا یک عدد فرشته قدرتمند است . شمار ه ۳ با انرژی شادی ، اشتیاق ، خلاقیت ، الهام ، هنر ، اشتیاق ، حساسیت ، مهربانی ، جوانی و خودانگیختگی همراه است . این ارتعاش بشدت با عشق در ارتباط است . همه این ارتعاشات ما را به یاد حالت عاشق بودن ، شیفتگی و هیجان میاندازد . این بهترین ایده برای عشق به عنوان نیروی نهایی خلقت و زندگیست .

انرژی شماره ۳ در داشتن یک دید خوش بینانه به زندگی ضروری است . افرادی که دارای انرژی طنین انداز شماره ۳ هستند ، تمایل به درک ، کنار آمدن آسان ، آماده کمک و روحیه دادن به افراد مختلف را دارند .

اگر عدد ۰۳:۰۳ را دیدید چه کاری باید انجام دهید ؟

اگر این عدد را مشاهده کردید ، احتمالا باید اهمیت انرژی نهایی عشق را به خود یادآوری کنید ، باید بدانید که عشق در همه مکان ها وجود دارد . این ساعت را گاهی افرادی میبینند که کمی احساس تنش کرده و تنها هستند .

دیدن این ساعت به شما یادآوری میکند که عشق هرگز از بین نمیرود حتی اگر نتوانید آن را ببینید یا مستقیم آن را لمس کنید . شما باید آن را درون خود پیدا کنید و درب ها را به روی عشق نهایی باز کنید . دیدن این ساعت به شما نوید رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی را میدهد و یادآوری میکند که در عشق نهایت لذت را ببرید و خود را در تقسیم و دریافت آن محدود نکنید .

9 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *